Trwa głosowanie
Pozostało: 16 dni
Plebiscyt: Mistrzowie Agro 2024
Wybieramy Rolnika Roku
- Laureat pierwszego miejsca zdobędzie tytuł Rolnik Roku Województwa Opolskiego, nagrodę finansową 3000 złotych i awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu. Na laureatów drugiego i trzeciego miejsca czekają nagrody finansowe w wysokości 1000 złotych.
- Głosowanie będzie trwać do czwartku, 6 czerwca 2024 r. do godz. 22:00. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848.
UWAGA:
Ważne informacje dla rolników
- KLIKNIJ i przeczytaj!
-
Mateusz Konarski
Strzelce
196głosów -
Jacek Turczyński
Brzeziny
100głosów -
Rafał Joniec
Szczedrzyk
40głosów -
Piotr Garbaciok
Wysoka
21głosów -
Tomasz Owsiński
Duczów Mały
18głosów -
Adrian Smykała
Jaborowice
11głosów -
Marcin Mraz
Bokowe
11głosów -
Waldemar Skowronek
Olesno
10głosów -
Marcin Cichoń
Stradunia
8głosów -
Donat Fliegel
Lubieszów
4głosy -
Adam Kaleta
Maciowakrze
2głosy -
Krzysztof Chromik
Bierawa
2głosy -
Marcin Kubis
Chróścina
2głosy -
Jacek Krzywniak
Dziergowice
1głos -
Wiktor Jacheć
Włodary
1głos -
Daniel Garcorz
1głos -
Jan Buczyk
Czepielowice
— -
Sławomir Barwiński
Janów
— -
Janusz Pańczyszyn
Gadzowice
— -
Kazimierz Mazur
Bogdanowice
— -
Marek Koba
Nowa Cerekwia
— -
Stanisław Idzi
Nowa Cerekwia
— -
Waldemar Bencal
Grobniki
— -
Władysław Wierzbicki
Wiechowice
— -
Krzysztof Cichoń
Ostrożnica
— -
Piotr Marcinków
Pawłowiczki
— -
Adam Tomasiak
Wąsice
— -
Aleksandra i Teresa Soboń
— -
Małgorzata i Roman Famuła
Chudoba
— -
Patrycja Dyla-Szynklarz i Krzysztof Szynklarz
Biadacz
— -
Rajmund Mrugała
Jasienie
— -
Ryszard Woźny
Skałągi
— -
Joachim Krawiec
Gogolin
— -
Lucjan Kampa
Januszkowice
— -
Rafał Gawlica
Brożec
— -
Sylwia Post-Kasperek
Pisarzowice
— -
Waldemar Borowczyk
Moszna
— -
Waldemar Glombik
Zabierzów
— -
Janusz Sarnicki
— -
Przemysław Krzak
Pągów
— -
Sławomir Głąb
Smogorzów
— -
Stanisław Żmigrodzki
Smogorzów
— -
Waldemar Huck
Gręboszów
— -
Jerzy Czapkowski
Lipniki
— -
Kazimierz Surma
Stary Las
— -
Łukasz Jarmolonek
Stary Las
— -
Paweł Ksiądzyna
Kłodobok
— -
Roman Dyjur
Nysa, Sołectwo Kępnica
— -
Stanisław Gut
Mańkowice
— -
Roland Szulc
Borki Wielkie
— -
Roman Wrzesiński
Stary Bugaj
— -
Andrzej Kurc
Opole
— -
Andrzej Schmidt
Dębie
— -
Andrzej Sluga
Popielów
— -
Bożena Kała
Kotórz Wielki
— -
Daniel Glensk
Kosorowice
— -
Elżbieta Skrzypczyk
Dąbrowice
— -
Marek Kansy
Opole
— -
Ryszard Buchta
Łubniany
— -
Tomasz Urbacka
Zimnice Małe
— -
Waldemar Zając
Opole
— -
Joachim Richter
Góreczno
— -
Przemysław Winiarski
Niemysłowice
— -
Adam Gabor
Rozmierz
— -
Mariusz Ptok
Centawa
— -
Michał Kosatka
Zawadzkie
— -
Rudolf Gajda
Poręba
— -
Sandra Szopa
Olszowa
— -
Sylwia i Grzegorz Kosatka
Suchodaniec
— -
Julian Stanosek
Ligota Oleska
— -
Tobiasz Czyrnia
Winów
— -
Alan Rak
Mechnice
—