Głosowanie zakończone
Plebiscyt: UŚMIECH DZIECKA
Wybierz z nami laureatów w kategorii wiekowej od 2 lat
- Głosowanie będzie trwać do poniedziałku, 31 lipca do godz. 21:00.
- Dziecko, które zdobędzie najwięcej głosów weźmie udział w ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Świąteczne Gwiazdeczki, a jego rodzice zdobędą główną nagrodę finansową - 40 000 złotych na spełnienie marzeń dziecka i rodziny.
- Dzieci, które zajmą drugie i trzecie miejsce zdobędą zaproszenie dla rodziny na wycieczkę do Paryża obejmującą całodzienną wizytę w Disneylandzie, a dzieci, które zajmą miejsca od 4 do 10 otrzymają rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w Energylandii - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku.
- Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502499776 (pon. - pt. w godz. 9-15), e-mail: [email protected]
Zwycięzcy:
-
Julia Huk
Niedoradz
7869głosów -
Leon Wojda
Zgierz
7556głosów -
Nadia Huptyś
Zawiercie
7136głosów -
Leon Łukow
Domaszków
6547głosów -
Joanna Bryza
Augustów
4615głosów -
Nastazja Szczepańska
Częstochowa
4000głosów -
Maja Maryniak
Ostrowiec Świętokrzyski
3450głosów -
Antoni Michalak
Jeleniec
2035głosów -
Dorotka Dycewicz
Sobótka
1714głosów -
Mikołaj Iszczenko
Kietrz
1631głosów
Pozostali:
-
Emma Winiarek
Dębe Wielkie
1560głosów -
Grzegorz Nieśpiałowski
Maszów
1540głosów -
Tymek i Kajtek Mazur
Solec Kujawski
610głosów -
Maja i Emilia Królikowskie
Suszki
600głosów -
Antoni Postoł
Pomykowo
326głosów -
Ania Sowa
Biesiadki
320głosów -
Zosia Markiewicz
Stefanówka
300głosów -
Łucja Blecharczyk
Podłaźnie
275głosów -
Jan Siorek
Klęczany
250głosów -
Tomasz Sałaga
Prusinowo
241głosów -
Zofia Znamirowska-Zawała
Gdów
230głosów -
Laura Bronka
Chojnice
215głosów -
Khloe Sandra Majkowska
Zgłobień
195głosów -
Miłosz Lachowicz
Sieniawa
153głosy -
Maja Perek
Dąbrowa Górnicza
152głosy -
Mikołaj Gromadzki
Młynowo
151głosów -
Izabella Krok
Radom
150głosów -
Antoni Leszczyński
Gryfino
120głosów -
Aleksander Machaj
Józefin
116głosów -
Szymon Matlęga
Lipnica Dolna
100głosów -
Emma Michalak
Strzelce Krajeńskie
99głosów -
Dominik Sobiegraj
Karczowiska
87głosów -
Michael Etuwatimi
Mielec
75głosów -
Oktawia Tokarzewska
Dębno
70głosów -
Laura Jędrkowiak
Głuchowo
70głosów -
Marcin Kajda
Żelechów
69głosów -
Nikodem Karolczyk
Obora
60głosów -
Zlata Karpenko
Wrocław
55głosów -
Rozalia Kubicka
Skwierzynka
50głosów -
Antoś Starzyński
Stary Kadłubek
43głosy -
Liwia Uchman
Ślesin
42głosy -
Amelia Kropidłowska
Kościerzyna
35głosów -
Jan Janeczek
Koluszki
35głosów -
Liwia Jedlińska
Kielce
33głosy -
Bartosz Mosakowski
Koszalin
30głosów -
Anika Konwińska
Czaplinek
30głosów -
Rose Kasprzak
Lublin
30głosów -
Marysia Celuch
Starachowice
27głosów -
Kacper Mirocha
Jaworzno
20głosów -
Konstanty Cofała
Skoczów
19głosów -
Oliwia Wiśniewska
Piotrków Trybunalski
15głosów -
Alan Kazimierkiewicz
Płock
15głosów -
Klara Kałużna
Kostrzyn nad Odrą
15głosów -
Michał Wilczyński
Rypin
10głosów -
Hubert Żurowski
Kozienice
10głosów -
Klara Maj
Książnice Wielkie
10głosów -
Nicole Zuber
Zielona Góra
10głosów -
Mia Baranowska
Kursko
10głosów -
Maja Sokół
Wałcz
8głosów -
Jagoda Atamańczuk
Podłęże
5głosów -
Natalia Wróbel
Skaryszew
5głosów -
Maksymilian Hąc
Opole
5głosów -
Michał Mizak
Kędzierzyn-Koźle
5głosów -
Marcel Kruk
Krubki-Górki
5głosów -
Maja Gondek
Strojec
1głos -
Alicja Klimek
Słupsk
1głos -
Dominik Szewczak
Białystok
— -
Mateusz Więsztal
Suwałki
— -
Julia Rękawek
Dziadkowice
— -
Dominik Lewicki
Raczki
— -
Amelia Radziszewska
Skłody-Przyrusy
— -
Emilia Ptaszyńska
Włocławek
— -
Leon Skalski
Golub-Dobrzyń
— -
Kornelia Dąbrowska
Nowa Wieś
— -
Oliwia Rajewska
Świecie
— -
Marcelina Kulakowska
Gdańsk
— -
Laura Kudlicka
Gdynia
— -
Jaśmina Majer
Lębork
— -
Marek Zieliński
Władysławowo
— -
Marcelina Malik
Koniecwałd
— -
Wiktor Tyliński
Gliwice
— -
Mateusz Śliwiński
Katowice
— -
Magdalena Drużyńska
Przełaj
— -
Maja Smolarczyk
Piekoszów
— -
Igor Kapusta
Włoszczowa
— -
Kacper Wiśniewski
Janików
— -
Amelka Tomczyk
Sadek
— -
Oskar Standowicz
Podzagajnik
— -
Julia Lichocka
Kołobrzeg
— -
Aleksander Cegiełka
Szczecinek
— -
Anna Cukrowska
Żukowo
— -
Kaja Szczepaniuk
Nowy Sącz
— -
Nicola Dudczyk
Męcina
— -
Aleksander Bałos
Maków Podhalański
— -
Gabriel Jarecki
Pabianice
— -
Leon Dębski
Sieradz
— -
Dominik Goździela
Łódź
— -
Oliwier Kaczmarski
Janów Lubelski
— -
Filip Wójcik
Prawiedniki
— -
Raduś Wróbel
Świdnik
—
- 1
- 2