1 liga
Piłka ręczna
1 liga mężczyzn (grupa B)
Olimp Grodków - SPR GOKiS Kąty Wrocławskie 24:40 (14:18)
Olimp: Drojma, Kusek - Ungier 7, Kolanko 6, Jendryca 5, Lechowicz 2, Niewiadomski 2, Majewski 1, Dyktyński 1, Garncarz, Sobstel, Kopaniecki, Migoń, Kasperski.
Aktualne położenie Olimpu w tabeli: 7. miejsce (7 meczów, 11 pkt, bramki 205:224)
1 liga mężczyzn (grupa D)
ASPR Zawadzkie - Orzeł Przeworsk 37:34 (18:13)
ASPR: Mańko, Widera - Zagórowicz 8, Krygowski 8, Przybysz 8, A. Wacławczyk 7, P. Damas 2, M. Damas 2, Czaja 1, Ludwig 1, Witkowski.
Aktualne położenie ASPR-u w tabeli: 10. miejsce - przedostatnie (6 meczów, 5 pkt, bramki 177:220)
Siatkówka
Tauron 1 Liga
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Mickiewicz Kluczbork 3:2 (25:22, 21:25, 25:20, 22:25, 15:12)
Mickiewicz: Bereza, Górski (17 pkt), Mucha (8), Linda (27), Pasiński (18), Olczyk (7), Jaskuła (libero), Łysiak (libero) oraz Kopacz, Siemiątkowski, Mendel, Kosian.
Aktualne położenie Mickiewicza w tabeli: 3. miejsce (8 meczów, 18 pkt, sety 21:9)
Koszykówka
Suzuki 1 Liga
Weegree AZS Politechnika Opolska - Polonia Bytom 87:79 (24:28, 23:14, 16:21, 24:16)
Weegree: Kroczak 17, Pabian 17, Białachowski 15, Kobel 9, Skiba 8, Kaczmarzyk 8, Jodłowski 7, Kowalczyk 6, Kapuściński 0.
Aktualne położenie Weegree w tabeli: 12. miejsce (8 meczów, 11pkt, różnica punktów -19)
2 liga
Piłka ręczna
2 liga mężczyzn (grupa 1)
Moto-Jelcz Oława - Orlik Brzeg 28:30 (15:13)
Siódemka Miedź Huras II Legnica - OSiR Komprachcice 28:29 (18:11)
Żagiew Dzierżoniów - Gwardia II Opole 30:35 (14:15)
Aktualne położenie OSiR-u w tabeli: 4. miejsce (8 meczów, 17 pkt, bramki 224:207)
Aktualne położenie Gwardii II w tabeli: 5. miejsce (8 meczów, 17 pkt, bramki 238:224)
Aktualne położenie Orlika w tabeli: 11. miejsce (6 meczów, 9 pkt, bramki 159:158)
2 liga kobiet (grupa 4)
Zgoda Ruda Śląska - KS Dąbrowa 38:23 (17:12)
Aktualne położenie KS-u w tabeli: 6. miejsce - przedostatnie(4 mecze, 3 pkt, bramki 105:117)
Siatkówka
2 liga kobiet (grupa 3)
Polonia Łaziska Górne - Uni II Opole 3:0 (25:19, 25:15, 25:12)
AZS AWF Wrocław - NTSK PANS Komunalnik Nysa 3:2 (20:25, 19:25, 25:18, 27:25, 15:11)
Aktualne położenie NTSK w tabeli: 3. miejsce(6 meczów, 13 pkt, sety 15:8)
Aktualne położenie Uni II w tabeli: 10. miejsce - ostatnie (6 meczów, 0 pkt, sety 0:18)
2 liga mężczyzn (grupa 3)
ZAKSA Strzelce Opolskie - Volley Jelcz-Laskowice 3:1 (25:19, 21:25, 25:19, 25:16)
Start Namysłów - AZS Stoelzle Częstochowa 3:2 (27:25, 17:25, 25:20, 19:25, 17:15)
Aktualne położenie ZAKSY w tabeli: 4. miejsce (6 meczów, 13 pkt, sety 14:9)
Aktualne położenie Startu w tabeli: 11. miejsce - przedostatnie (6 meczów, 2 pkt, bramki 4:17)
Koszykówka
2 liga mężczyzn (grupa D)
Pogoń Prudnik - WKK II Wrocław 92:63 (24:10, 24:15, 29:17, 15:21)
Aktualne położenie Pogoni w tabeli: 3. miejsce (8 meczów, 15 pkt, różnica punktów +191)
2 liga kobiet (grupa śląska)
Stal Brzeg - MKS MOS Betard Wrocław 84:73 (21:19, 15:17, 24:12, 24:25)
Aktualne położenie Stali w tabeli (grupa I): 2. miejsce (5 meczów, 8 pkt, różnica punktów +66)
Futsal
2 liga mężczyzn (grupa 3)
Luxbor Pyskowice - Bongo Futsal Niemodlin 5:2
Aktualne położenie Bongo w tabeli: 5. miejsce (3 mecze, 3 pkt, bramki 11-14)
Michał Pietrzak - Niedźwiedź włamał się po smalec w Dol. Strążyskiej
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?