1 liga futsalu. ASG Stanley Futsal Brzeg skutecznie odrabiał straty i zremisował ze Śląskiem Wrocław

Ostatnie spotkanie zespołu z Brzegu dostarczyło naprawdę wielu emocji.
Ostatnie spotkanie zespołu z Brzegu dostarczyło naprawdę wielu emocji. Oliwer Skrzypnik
Remisem 3:3 zakończyło się domowe spotkanie ASG Stanley'a Futsal Team Brzeg ze Śląskiem Wrocław, rozegrane w ramach 10. kolejki 1 ligi futsalu (grupa południowa).

Patrząc na przebieg zawodów, to brzeżanie mogli być bardziej zadowoleni z takiego rozstrzygnięcia. Po kwadransie byli oni bowiem raczej w minorowych nastrojach, ponieważ to Śląsk prowadził wtedy 2:0.

Nadzieja na odwrócenie losów meczu mocno odżyła w gospodarzach tuż przed przerwą, a dokładnie w 19. minucie, kiedy to kontaktowego gola zdobył Patryk Dykus.

Na początku drugiej połowy poszli oni za ciosem i w 23. minucie było już 2:2, po bramce Kacpra Opatowskiego.

To wcale jednak nie był koniec emocji w tym spotkaniu. W 35. minucie znów bliżej wygranej byli wrocławianie, który prowadzenie 3:2 dał Daniel Hoilik. Ich radość nie trwała jednak długo, bo niespełna 120 sekund później wyrównał Kacper Kędra. I to był już ostatni bramkowy akcent podczas tej zaciętej rywalizacji.

ASG Stanley Futsal Team Brzeg – Śląsk Wrocław 3:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Bondarenko – 13., 0:2 Rojek – 15., 1:2 Dykus – 19., 2:2 Opatowski – 23., 2:3 Hoilik – 35., 3:3 Kędra – 37.
Stanley: Krzyśka, Yaremchuk – Rabanda, Matejko, Kędra, Dykus, Opatowski, Suchodolski, Ożóg, W. Gancarczyk, Antos, Zalewski.