1 liga futsalu. Berland Komprachce przegrał na wyjeździe z Futsalem Nowiny

Bramka Andrzeja Sapy nie dała koniec końców wielkiej radości.
Bramka Andrzeja Sapy nie dała koniec końców wielkiej radości. Oliwer Kubus
Występujący w okrojonym składzie Berland Komprachcice przegrał wyjazdowy mecz 5. kolejki z Futsalem Nowiny 2-4.

W kadrze naszej drużyny na to spotkanie brakowało m.in. Patryka Kiliana, Michała Bieniasa czy Rafała Gawina. Podopieczni trenera Dariusza Lubczyńskiego musieli gonić wynik już w 6. minucie. 120 sekund później było jednak 1-1, bo szybko odpowiedział Mateusz Suchodolski.

Ale później przed przerwą, i to dwukrotnie, trafiali tylko gospodarze. Co więcej, oba te ciosy spadły na Berland w 14. minucie, czyli w ciągu kilkunastu sekund.

Na starcie drugiej odsłony kontaktowego gola dla gości strzelił co prawda Andrzej Sapa, ale ostatnie słowo należało już do Futsalu.

Futsal Nowiny - Berland Komrachcice 4-2 (3-1)
Bramki dla Berlandu: Suchodolski, Sapa.
Berland: Burduja (Lach) - Sapa, Suchodolski, Pudlik, Małek, Karnatowski, Riemann, Przywara, Babanskykh.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani