1 liga futsalu. Berland Komprachcice był bliski zwycięstwa, a przegrał

Berland zajmuje teraz ósme miejsce w stawce.
Berland zajmuje teraz ósme miejsce w stawce. Oliwer Kubus
Podopieczni Dariusza Lubczyńskiego długo w tym spotkaniu prowadzili, a jeszcze na kilkadziesiąt sekund przed końcem remisowali. Niestety, ostatecznie polegli w Lublinie różnica dwóch goli.

Co prawda miejscowi wyszli na prowadzenie jako pierwsi, ale na przestrzeni niespełna minuty dwie bramki dla naszej drużyny zdobyli Michał Bienias i Igor Babanskykh. Najskuteczniejszy strzelec Berlandu pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Patricku Riemannie, a ten drugi wykończył koronkową akcję całego zespołu.

Jakby tego było mało niebawem po zmianie stron piłkę do swojej siatki skierował Marcin Ostrowski i było 3-1 dla gości. Do tego wydawało się, że kontrolują oni przebieg wydarzeń. Z minut na minutę miejscowi grali jednak coraz lepiej i odrobili straty.

Najpierw kontaktowe trafienie zaliczył Wankiewicz, który wykorzystał błąd Siergieja Burduji i zapakował piłkę do siatki z najbliższej odległości, a wyrównał Mietlicki, po tym gdy jego trener zdecydował się na manewr wycofania bramkarza.

Lublinian jednak to nie zadowalało i cały czas parli do zwycięskich goli co udało im się w samej końcówce.

AZS UMCS Lublin - Berland Komprachcice 5-3 (1-2)