1 liga futsalu. Gredar Brzeg dał prawdziwy popis po przerwie

Gredar Brzeg na ten moment znowu jest liderem tabeli.
Gredar Brzeg na ten moment znowu jest liderem tabeli. Oliwer Kubus
Ależ popis strzelecki urządzili sobie w sobotni wieczór futsaliści Gredaru Brzeg. Nasz zespół rozbił bowiem ekipę z Nowin 7-1 i to na wyjeździe!

Co ciekawe podopieczni Jarosława Patałucha wszystkie siedem goli zdobyli po przerwie. Ba! Jeszcze 250 sekund po zmianie stron na tablicy wyników cały czas widniało… 0-0.

Wtedy to jednak rozwiązał się worek z bramkami i to na dobre. Przez połowę tego wspomnianego okresu brzeżanie zdobyli trzy gole i mogli już w pełni kontrolować wydarzenia na parkiecie. Rywali napoczął Jose Pepo, a wkrótce dwa trafienia dołożył Kamil Kucharski.

Gdy później na blisko osiem minut znowu mieliśmy zastój z trafieniami, to potem przez trzy kolejne mogliśmy zanotować właśnie trzy takowe. Gospodarze otworzyli się na tyle, że do ich siatki trafił Marcin Raczkowski, a gdy sami wreszcie znaleźli drogę do jego „świątyni”, to na to momentalnie odpowiedział Jose Pepo. W ostatniej minucie miejscowych dobili z kolei Kucharski oraz Mateusz Mika.

Futsal Nowiny - Gredar Brzeg 1-7 (0-0)