1. liga futsalu. Zwycięstwo pozwoliło FK Odrze Opole na ucieczkę z dna tabeli

Oliwer Kubus
Bardzo istotny triumf w Pyskowicach zanotowała FK Odra Opole. Pokonała tamtejsze Remedium 6-2.

Dzięki tej efektownej wygranej, opolanie awansowali bowiem z 12. na 10. miejsce w tabeli. Potyczka z Remedium od samego początku ułożyła się po myśli FK Odry.

Już w 4. minucie prowadzenie dał jej Mateusz Krzymiński. Gospodarze szybko wyrównali, ale jeszcze przed przerwą gracze z Opola odpowiedzieli dwoma trafieniami. Popisali się nimi Robert Brzęczek oraz Rafał Adamczyk, który strzelił ... gola samobójczego.

W drugiej odsłonie Odra poszła za ciosem i prowadziła już nawet 5:1, kiedy do bramki Remedium trafili Brzęczek oraz Adam Krok. Czterobramkową zaliczkę utrzymała już do końca.

Remedium Pyskowice - FK Odra Opole 2-6 (1-3)
Bramki dla Odry: Brzęczek (dwie), Krzymiński, Krok, Skowronek, samobójcza.
Odra: Krzywicki - Chomonczak, Krzymiński, Osuchowski, Krok, Miga, Karnatowski, Skowronek, Nesterów, Brzęczek.