1 liga koszykarek. AZS II Gorzów Wlkp. - Chrobry Basket Głuchołazy 56:66

Podopieczne Tadeusza Widziszowskiego kapitalnie weszły w sezon!
Podopieczne Tadeusza Widziszowskiego kapitalnie weszły w sezon! Oliwer Kubus
Nie zwalniają tempa w 1 lidze koszykarki Chrobrego Basket Głuchołazy. Właśnie wygrały drugi mecz w ciągu dwóch dni.

Jakby tego było mało podopieczne Tadeusza Widziszowskiego triumfowały po raz piąty z rzędu w tym sezonie i objęły prowadzenie w tabeli grupy południowej.

Po tym jak dzień wcześniej nasz zespół pokonał w Gorzowie Wlkp. trzecią drużynę tamtejszego AZS-u, tak teraz ograł bezpośrednie zaplecze ekstraklasowych "akademiczek".

Podobnie jak w sobotę tak i tym razem do wygranej przyjezdne poprowadziła Agnieszka Misiek, która zdobyła 21 punktów, tym samym w obu meczach zanotowała 49 "oczek"!

W niedzielę mecz już jednak wyglądał zupełnie inaczej, gdyż rywalki ani przez chwilę nie prowadziły. W połowie drugiej odsłony było już 27:9 dla głuchołazianek, które potem mogły już w pełni kontrolować wydarzenia na parkiecie. I na nic zdał się "mały" zryw gospodyń w trzeciej kwarcie...

AZS II Gorzów Wlkp. - Chrobry Basket Głuchołazy 56:66 (7:10, 12:20, 15:12, 22:24)
Chrobry:
Misiek 21, Dobrowolska 11, Witkoś 11, Deko 10 (2x3), Piędel 8 (2x3), Canert 4, Kucharska 1, Kulak, Madej, Majka.