Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Fatalnie w obronie spisali się z kolei gracze Pogoni Prudnik...

1 liga koszykarzy. Wygrana Weegree AZS Politechnika Opolska, porażka Pogoni Prudnik

Niespodzianki nie było

Fatalnie w obronie spisali się z kolei gracze Pogoni Prudnik którzy pozwolili w Łańcucie rzucić miejscowym 116 punktów, z czego aż 42 zdobył Filip Małgorzaciak (w tym aż osiem trafień z dystansu na 11 prób). Nic nie pomogła więc naprawdę niezła dyspozycja w ataku Tomasza Nowakowskiego i Stanferda Sanny’ego (22 i 21 „oczek”).
Gospodarze w tym spotkaniu rządzili od początku, gdy objęli prowadzenie 12:2, praktycznie do samego końca. Zresztą na początku drugiej kwarty było już 41:17 dla nich i zanosiło się na pogrom. Biało-niebiescy jednak wtedy zwarli szeregi i od tego momentu w niespełna 250 sekund praktycznie podwoili swój dorobek, a rywalom dali tylko trzy razy trafić do kosza. Później już jednak przez trzy minuty po zejściu do szatni i trzy minuty po powrocie z niej mieliśmy dość wyrównany bój, dzięki któremu miejscowi utrzymywali wciąż pokaźną przewagę, ale można jeszcze było ją zniwelować (64:51). Koniec końców jednak w trzeciej odsłonie prudniczanie praktycznie nie istnieli w defensywie i było po wszystkim…

Strefa Kibica w Żarach. Piękny doping mieszkańców. Tylko wyniku szkoda...