1 liga piłki nożnej kobiet. Wyjazdowe zwycięstwo Rolnika Biedrzychowice na starcie sezonu

Grzegorz Haliczyn
Piłkarki Rolnika Głogówek bardzo udanie rozpoczęły sezon 2018/19.
Piłkarki Rolnika Głogówek bardzo udanie rozpoczęły sezon 2018/19. materiały klubowe
W meczu otwierającym zmagania w 1 lidze kobiet, drużyna Rolnika Biedrzychowice zmierzyła się z beniaminkiem tych rozgrywek, czyli drużyną Respektu Myślenice . Spotkanie inaugurujące nowy sezon zakończyło się wynikiem 2-0 dla zawodniczek z województwa opolskiego.

Strzelcem pierwszej bramki, w 42. minucie, była debiutująca Katarzyna Bąk. Kolejnego gola, w 57. minucie, dołożyła Ilona Kujawska, skutecznie uderzając z rzutu karnego.

Ekipa Rolnika zagrała w Myślenicach w składzie: Magdalena Religa - Patrycja Luty, Magdalena Kościelniak, Natalia Wojdyło, Ewa Duda, Justyna Skinder (80. Aleksandra Misiak), Ilona Kujawska Emilia Pawłowska, Katarzyna Bąk (85. Laura Berestecka), Wiktoria Aumiiller (46. Paulina Procyszyn), Natalia Adamczyk. Trenerem drużyny jest natomiast Stanisław Dyja.