1 liga piłki ręcznej kobiet. Otmęt Krapkowice - Karkonosze Jelenia Góra 27:37

Sezon 2022/23 nie jest udany dla Otmętu Krapkowice.
Sezon 2022/23 nie jest udany dla Otmętu Krapkowice. Mirosław Szozda
Otmęt Krapkowice nie miał wiele do powiedzenia w domowym meczu z Karkonoszami Jelenia Góra, przegrywając 27:37.

O osiągnięciu korzystnego rezultatu krapkowiczanki mogły myśleć właściwie tylko po początkowym kwadransie. W 15. minucie było jeszcze jedynie 5:3 dla zespołu z Zielonej Góry. W dalszej części pierwszej połowy jego przewaga zaczęła się jednak stopniowo powiększać i na półmetku wygrywał on już 15:10.

Po przerwie przewaga jeleniogórzanek nadal rosła. Przez cały czas kontrolowały one przebieg widowiska i ani przez chwilę nie pozwoliły zawodniczkom Otmętu uwierzyć w odwrócenie losów rywalizacji.

Otmęt Krapkowice – Karkonosze Jelenia Góra 27:37 (10:15)
Otmęt: Szymańska – Kuźnik 8, Platnitskaya 5, Czarnik 4, Stańczyk 3, Kurek 2, Blozik 2, Stopa 2, Olfans 1, Staszkiewicz, Szwajkiewicz, Matuszek, Gowin.