1 liga piłki ręcznej kobiet. Otmęt Krapkowice - Śląsk Wrocław 23:27. Zdecydował ostatni kwadrans

Otmęt miał momenty dobrej gry, ale nie wystarczyło to do zdobycia punktów.
Otmęt miał momenty dobrej gry, ale nie wystarczyło to do zdobycia punktów. Mirosław Szozda
Piłkarki ręczne Otmętu Krapkowice uległy na własnym terenie Śląskowi Wrocław 23:27.

Potyczka zaczęła się dla krapkowiczanek nieźle, bo po serii trafień Natalii Staszkiewicz w 19. minucie wygrywały one 9:7. Ale na przerwę to już Śląsk schodził z prowadzeniem 12:11.

W drugiej połowie mieliśmy niejako powtórkę z rozrywki. Znów na starcie lepiej spisywał się Otmęt, który dzięki duetowi Agnieszka Blozik - Aleksandra Kuźnik po trzech kwadransach miał jednego gola zaliczki (19:18). Od tego momentu na boisku znów rządziły jednak przyjezdne.

Otmęt Krapkowice – Śląsk Wrocław 23:27 (11:12)
Otmęt: Szymańska, Cierpioł – Kuźnik 9, Staszkiewicz 6, Blozik 6, Czarnik 1, Stańczyk 1, Kurek, Olfans, Szwajkiewicz, Stopa, Platnitskaya, Gowin.