1 liga piłki ręcznej kobiet. Otmęt Krapkowice został zdemolowany na terenie lidera

Szczypiornistki Otmętu były kompletnie bezradne w starciu z liderem. Po lewej: Agnieszka Blozik. materiały klubowe SPR-u Jarosław
Otmęt Krapkowice nie miał żadnych szans w wyjazdowym meczu z SPR-em Jarosław. Okazał się gorszy aż o 26 bramek!

Wystarczyło zaledwie 11 minut rywalizacji, by przekonać się, jak ogromna różnica dzieli w tej chwili obie ekipy. Po takim czasie od pierwszego gwizdka, przewodzący w 1-ligowej tabeli SPR prowadził już bowiem 10:0!

Krapkowiczanki swoją pierwszą bramkę zdobyły dopiero w 13. minucie. Początkowy przestój nie był jednak ich ostatnim.

Bardzo słabo spisały się bowiem również na starcie drugiej odsłony. Fragment gry pomiędzy 31. a 42. minutą przegrały bowiem aż 1:10. Na ich szczęście jarosławianki zwolniły obroty, kiedy wygrywały już 31:8, ale mecz i tak zakończył się pogromem.

SPR Jarosław - Otmęt Krapkowice 42:16 (22:7)
Otmęt: Mazurkiewicz, Nastałek - Gołąbek 5, Kochanowska-Wistuba 3, Blozik 2, Migoń 2, Orlik 2, Bielecka 1, Kuźmik 1, Łapszyńska, Medwid, Szwajkiewicz.