1 liga piłki ręcznej. Kolejny mecz bez historii z udziałem Otmętu Krapkowice. Wysoko przegrał z AZS-em Lublin

Mirosław Szozda
Drużyna z Krapkowic nie miała absolutnie nic do powiedzenia w wyjazdowej konfrontacji z AZS-em Lublin. Okazała się gorsza aż o 21 trafień.

Tym razem, w odróżnieniu od ostatniego, domowego meczu Otmętu z Imperium Katowice (21:29), losy rywalizacji rozstrzygnęły się właściwie już przed przerwą.

Po 19 minutach gry było już bowiem 12:4 dla AZS-u i do półmetka zawodów krapkowiczanki zniwelowały tą stratę jedynie o jedną bramkę.

Po przerwie natomiast lublinianki urządziły już sobie prawdziwy popis strzelecki i stopniowo powiększały zaliczkę. Przez to marnym pocieszeniem było osiem goli dla Otmętu autorstwa Agnieszki Blozik.

AZS Lublin - Otmęt Krapkowice 39:18 (16:9)
Otmęt: Mazurkiewicz - Blozik 8, Kochanowska-Wistuba 3, Gołąbek 2, Łapszyńska 2, Nastałek 2, Orlik 1, Medwid, Bielecka, Szwajkiewicz, Kołodziej, Kuźmik.