1 liga siatkarzy. Mickiewicz Kluczbork bez szans w starciu ze Ślepskiem Suwałki

Siatkarze Mickiewicza czeka zaciekła walka o uniknięcie rywalizacji w fazie play-out. Oliwer Kubus
Kluczborczanie przegrali w Suwałkach 0:3.

Zawodnicy Ślepska pokazali w tym starciu, dlaczego należą do ligowej czołówki.

Najbardziej wyrównaną walkę kluczborczanie podjęli w trzecim secie. W jego połowie był remis 12:12, ale później już stopniowo inicjatywę przejmowali miejscowi i tym samym pewnie postawili kropkę nad „i”.

Mecz Ślepsk Suwałki - Mickiewicz Kluczbork

Ślepsk Suwałki już wiceliderem tabeli, a play-off coraz bliż...

W dwóch pierwszych odsłonach gospodarze spisywali się z kolei tak dobrze, że nie pozwolili Mickiewiczowi dobić nawet do granicy 20 zdobytych „oczek”.

Znacznie ważniejszy mecz czeka jednak zespół z Kluczborka w sobotę. Wtedy o godz. 18 zagra on u siebie z sąsiadem w tabeli - Buskowianką Kielce.

Ślepsk Suwałki - Mickiewicz Kluczbork 3:0 (25:17, 25:18, 25:20)
Mickiewicz: Popik, Kowalonek, Polański, Frąc, Pasiński, Mucha, Sachnik (libero) oraz Maćkowiak, Brożyniak, Miarka, Parcej, Napiórkowski i Stysiał (libero).