1 liga siatkówki. Mickiewicz Kluczbork zaczął dobrze, ale skończył jak zawsze

Oczekiwanie na pierwsze zwycięstwo na poziomie 1 ligi wciąż w Kluczborku trwa ... Oliwer Kubus
Po raz siódmy w sezonie przegrali siatkarze Mickiewicza Kluczbork. I znów nie wywalczyli choćby punktu.

Początek starcia zapowiadał, że kluczborczanie mają realną szansę na przerwanie passy czterech meczów bez jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. W pierwszym secie kompletnie zdominowali bowiem Norwida, triumfując 25:20.

W drugim również długo wszystko szło po myśli Mickiewicza, bo prowadził on nawet 14:9. Nasi siatkarze nie potrafili jednak utrzymać tej przewagi i doszło do nerwowej końcówki, która padła łupem gospodarzy.

To wyraźnie podłamało graczy beniaminka, bo w kolejnych dwóch partiach na boisku rządzili już częstochowianie.

Norwid Częstochowa - Mickiewicz Kluczbork 3:1 (20:25, 25:23, 25:15, 25:16)
Mickiewicz: Brożyniak, Parcej, Mucha, Frąc , Miarka, Maćkowiak, Stysiał (libero) oraz Kowalonek, Pasiński, Napiórkowski, Jedliński, Sachnik (libero).