1 liga siatkówki. Niemoc Mickiewicza Kluczbork nie została przerwana

Pierwsza runda zmagań w sezonie zasadniczym 1 ligi zbliża się do końca, a Mickiewicz Kluczbork wciąż nie wygrał choćby jednego spotkania. Oliwer Kubus
Kluczborczanie przegrali w Sulęcinie z miejscową Olimpią 0:3.

W Kluczborku mają już naprawdę duże powody do zmartwień. Tamtejszy Mickiewicz nie wywalczył bowiem nawet seta w spotkaniu z inną z ekip notowaną w dolnych rejonach tabeli.

Co gorsza, nic nie zapowiadało tego, by w Sulęcinie nasza ekipa miała przełamać złą passę i odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie. W pierwszych dwóch setach właściwie od początku do końca na boisku dominowali gospodarze, w obu przypadkach pewnie wygrywając 25:21.

W trzeciej partii Mickiewicz bardziej się postawił. Na tyle mocno, że o zwycięstwie decydowała walka na przewagi. Ją jednak również lepiej wytrzymali siatkarze Olimpii, triumfując 29:27.

Za nami już dziewięć kolejek, a kluczborczanie wciąż zamykają stawkę, z marnym dorobkiem trzech punktów.

Olimpia Sulęcin - Mickiewicz Kluczbork 3:0 (25:21, 25:21, 29:27)
Mickiewicz: Popik, Pasiński, Mucha, Frąc, Parcej, Maćkowiak, Sachnik (libero) oraz Napiórkowski, Brożyniak, Polański, Kowalonek, Jedliński, Miarka, Stysiał (libero).