1 liga siatkówki. Stal Nysa - Krispol Września 0:3. [zdjęcia] Emocje były tylko w drugim secie. Jutro mecz o wszystko

Jarosław Staśkiewicz
Stal Nysa - Krispol Września 0:3
Stal Nysa - Krispol Września 0:3 Jarosław Staśkiewicz
W ćwierćfinale play-off 1 ligi po trzech meczach Krispol Września prowadzi 2:1. Jeśli Stal chce zostać w grze, w niedzielę musi wygrać.

We wszystkich trzech partiach sobotniego pojedynku wyrównana walka toczyła się tylko w pierwszych fragmentach. Potem rywali odskakiwali na kilka punktów, a z czasem powiększali przewagę.

Nadzieje w serca kibiców wstąpiły tylko w drugiej odsłonie, kiedy od stanu 11:19 stalowcy zdobyli 6 punktów z rzędu, a potem zaatakowali jeszcze mocniej i wyszli na prowadzenie 23:22. Niestety, końcówka należała do gości, którzy lepiej wytrzymali wojnę nerwów.

Trzeci set był już zupełnie jednostronny. Wystarczy powiedzieć, że Krispol pierwszą piłkę meczową miał przy stanie 13:24!

W niedzielę o 17 czwarty mecz. Jeśli Stal go wygra, pojedzie do Wrześni na decydujący piąty pojedynek.