10 lat z Centrum Handlowym Turawa Park

Artykuł sponsorowany TURAWA PARK
Centrum Handlowe Turawa Park w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie i z tej okazji przygotowało szereg atrakcji dla Klientów oraz ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych nagród. Organizatorzy zapewniają, iż każdy znajdzie coś dla siebie, a ponieważ takie wydarzenie to idealny moment, aby podjąć kolejne działania społeczne, centrum przekaże wsparcie dla schroniska dla zwierząt. Osoby, które włączą się do zabawy i odwiedzą centrum w dniach od 4 do 18 września otrzymają atrakcyjne prezenty oraz będą mogły zagrać o nagrodę główną - jeden z 10 laptopów. Nie zabraknie też słodkich poczęstunków, wspólnej zabawy i rzecz jasna upominków dla dzieci rozpoczynających rok szkolny.

Przez 10 lat funkcjonowania nasze centrum bardzo się zmieniło. Dbamy o stały rozwój i udoskonalanie naszej oferty zarówno w zakresie doboru najemców jak i zapewniania Klientom różnorodnych atrakcji, a także sposobu na ciekawe spędzanie czasu wolnego. Dużą rolę odgrywają dla nas akcje społeczne. Wierzymy, że te wpisane na stałe w naszą strategię działania, konsolidują lokalną społeczność i pozwalają na wzajemne wspieranie się. Nasi Klienci lubią brać udział w tego rodzaju aktywnościach, co bardzo nas cieszy i za co serdecznie dziękujemy! - powiedziała Agnieszka Pyzanowicz-Francke, dyrektor CH Turawa Park.

Świętowanie jubileuszu rozpocznie się w sobotę 4 września o godz. 12.00. Na odwiedzających czekać będą nagrody, atrakcje dla dzieci oraz strefa zdrowia Calypso Fitness Club, w której będzie można m.in.: zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej oraz zasięgnąć porad specjalistów dotyczących dbania o dobrą formę na jesień.

Dla najmłodszych centrum przygotowało kolejne warsztaty kreatywne, profesjonalne stanowisko do malowania twarzy oraz liczne niespodzianki.

Klienci, którzy włączą się do zabawy i będą odwiedzać centrum w dniach od 4 do 18 września otrzymają atrakcyjne prezenty, do wyboru m. in.: zestawy przyborów szkolnych, srebrne bransoletki, zestawy kosmetyków, torebki na telefon, plecaki, ładowarki indukcyjne, vouchery, czy zaproszenia na treningi.
Dodatkowo, uczestnicy będą mogli zagrać o nagrodę główną - jeden z 10 laptopów, poprzez wypełnienie ankiety: https://ankieta.turawa-park.com
Przez cały czas trwania akcji na dzieci czekać będą upominki.

Natomiast w sobotę 18 września centrum zaprosi Klientów na słodki poczęstunek oraz do strefy rozszerzonej rzeczywistości VR, gdzie będą mogli skorzystać z urodzinowej przejażdżki rollercoasterem. Na najmłodszych tradycyjnie czekać będą niespodzianki. W tym dniu nastąpi także wręczenie nagród laureatom konkursu wiedzy o Centrum Handlowym Turawa Park.

10 urodziny to również świetna okazja, aby zrobić coś dobrego. Za każdą osobę, która weźmie udział w akcji Centrum Handlowe Turawa Park przekaże 2 zł na schronisko dla zwierząt w Opolu. Im więcej uczestników, tym większe wsparcie otrzymają bezdomne zwierzaki.
Dodatkowo w dniach trwania akcji (od 4 do 18 września) na terenie centrum prowadzona będzie zbiórka karmy dla bezdomnych psów.

Partnerzy akcji: Calypso Fitnes Club, Sephora, Super-Pharm, Smooth The Fruit, Kakadu, Aweg, Ikea, Takko Fashion.

Dodaj ogłoszenie