11 do 1. MKS Kluczbork rozbił w sparingu Olimpię Lewin Brzeski

Waldemar Sobota zdobył trzy gole.
Waldemar Sobota zdobył trzy gole. Sławomir Jakubowski
Nasz I-ligowiec pokonał rywala na jego stadionie 11-1. To był drugi sparing MKS-u.
Sparing: MKS Kluczbork-Polonia Bytom 2-2.

MKS Kluczbork-Polonia Bytom

Olimpia Lewin Brzeski - MKS Kluczbork 1-11 (0-6)

Bramki: Pasternak - Sobota 3, Sobotta 2, Tuszyński, Hober, Niziołek, Glanowski, Adamczyk 2.

Olimpia: Szkuta (46. Kurowski) - Solan (60. Urbaniak), Oliwa, Mojzyk, Kita - R. Tomaszewski (46. Koziarski), A. Tomaszewski, Chłopek, Krzyżanowski (60. Sobczyk), Tramsz - Pasternak.

MKS: Chałubiec (46. Starzak) - Cieślak, Nowacki, Jagieniak (46. Gierak), Adamczyk - Niziołek (46. Hober), Glanowski, Kazimierowicz (46. Tuszyński), Surowiak - Sobota, Sobotta.

Początek spotkania rozwiał wszystkie wątpliwości, a już w 7. minucie gola zdobył Waldemar Sobota.

Po 20. minutach było już 3-0, a goście zmarnowali jeszcze trzy doskonałe okazje.

Potem worek z bramkami rozwiązał się na dobre. MKS posiadał zdecydowaną przewagę, a gospodarze mimo ambicji i walki niewiele mogli zrobić.

W spotkaniu wystąpił Marcin Adamczyk. Obrońca MKS-u był na testach w ekstraklasowej Odrze Wodzisław, ale żadnych ustaleń nie ma.