12 Tenorów w Opolu. Zaczaruje nas klasyka ze współczesną...

  12 Tenorów w Opolu. Zaczaruje nas klasyka ze współczesną nutą! BILETY, KIEDY KONCERT

  Joanna Boroń

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  12 Tenorów w Opolu. Zaczaruje nas klasyka ze współczesną nutą! BILETY, KIEDY KONCERT
  12 TENORÓW W OPOLU: Dwunastu znakomitych śpiewaków, dwie godziny zachwycającego show i ponad dwadzieścia przebojów muzyki ostatniego tysiąclecia - zespół 12 Tenorów wystąpi już 26 kwietnia w Stegu Arena.
  12 Tenorów w Opolu. Zaczaruje nas klasyka ze współczesną nutą! BILETY, KIEDY KONCERT

  12 Tenorów Opole bilety - gdzie kupić, kiedy koncert?


  12 Tenorów podczas występów zaprezentują zróżnicowanie szeroki wachlarz utworów i dosłownie porwą widownię z krzeseł. Są nie tylko świetnie wyszkolonymi, ogromnie utalentowanymi wokalistami, ale też tancerzami, konferansjerami, a momentami nawet kabareciarzami. Takie połączenie gwarantuje wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.

  Dwunastu znakomitych śpiewaków, dwie godziny zachwycającego show i ponad dwadzieścia przebojów muzyki ostatniego tysiąclecia - zespół 12 Tenorów wystąpi już 26 kwietnia w Łuczniczce.

  Kup bilet na 12 TENORÓW już dziś!

  Nazwa zespołu może mylić. Wydaje się bowiem, że repertuar, jaki prezentują Tenorzy, to jedynie muzyka poważna. Podczas koncertu usłyszymy, jednak covery znakomitych hitów XX wieku, m.in. utwory Michaela Jacksona czy zespołu Queen.
  Będą przeboje współczesne i trochę starsze. Usłyszmy przeboje takie jak: „Kalinka”, „Volare” „O Sole Mio”, „Nessun Dorma”, „Time To Say Goodbye”, czy „You Can Leave Your Hat On”, „Golden Eye” i „We Will Rock You”. Na pewno wszyscy je znamy i chętnie słuchamy.
  Kolejne utwory zostały dobrane tak, by nie tylko przypomnieć fundamenty muzycznej historii, ale też wyzwolić w słuchaczach kojarzące się z wybranymi piosenkami wspomnienia. Jesteśmy pewni, że występ podbije serca słuchaczy w każdym wieku.

  12 Tenorów bilety - koncert Opole


  Informacje
  Kiedy: 28.04.2019 r., godz.: 19.00
  Gdzie: Stegu Arena, ul. Oleska 70, 45-222 Opole

  Bilety do nabycia:
  • sieć sklepów Media Markt
  • Księgarnie PWN
  • Salon Muzyczny Riff

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo