Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Zacznijmy od basketu, bo tam świetnie radzą sobie w play off...

2 i 3 liga w hali. Grały nasze zespoły piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki

Koszykarze z Nysy

Zacznijmy od basketu, bo tam świetnie radzą sobie w play off 2 ligi nysanie. Wszak drugą rundę, rozgrywaną do dwóch zwycięstw, także zaczęli od triumfu. Do tego w hali faworyta, tym razem ekipy Sokoła Ostrów Mazowiecka.
O sukcesie podopiecznych Marcina Łakisa przesądziła kapitalna w ich wykonaniu ostatnia kwarta, którą wygrali 23:6! Wcześniej bowiem rywale kontrolowali przebieg spotkania, wszak na przerwę schodzili z przewagą 15 punktów! Jakby tego było mało nysanie pierwszy raz prowadzenie objęli na 13 sekund przed końcową syreną gdy z dystansu trafił Jakub Lewandowski. W ostatniej akcji meczu to samo próbował zrobić lider miejscowych Mikołaj Motel, ale nie doprowadził ostatecznie do dogrywki.
Sokół Ostrów Mazowiecka - IgnerHome AZS Basket Nysa 76:79 (29:20, 26:20, 15:16, 6:23)