2 liga piłki ręcznej. Minimalna porażka OSiR-u Komprachcice ze Spartą Oborniki

OSiR Komprachcice dzielnie postawił się faworyzowanemu rywalowi.
OSiR Komprachcice dzielnie postawił się faworyzowanemu rywalowi. Łukasz Baliński
OSiR Komprachcice przegrał w zaległym meczu u siebie ze Spartą Oborniki 27:28.

Choć obie drużyny przed pierwszym gwizdkiem dzieliła w tabeli różnica aż 23 punktów, patrząc na przebieg rywalizacji w ogóle nie było tego widać. Szczególnie pomiędzy 16. a 25. minutą, kiedy to OSiR zdobył sześć goli z rzędu (trzy z nich Patryk Stelnicki) i objął prowadzenie 11:6. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do gości, przez co ekipa z Komprachcice na półmetku miała już tylko jedną bramkę zaliczki (12:11).

Po przerwie nadal obserwowaliśmy wyrównaną walkę. Żadna z drużyn nie potrafiła sobie wypracować bezpiecznej zaliczki. Jedyny raz była ona wyższa niż dwa gole w 48. minucie, kiedy Sparta wygrywała 22:19. Wtedy jednak znów cztery kolejne trafienia zanotowali gospodarze, wśród których w tym fragmencie błyszczał Daniel Łacny. Potem już do ostatniego gwizdka trwała walka cios za cios. Najważniejszego, decydującego gola zdobyli jednak w 60. minucie przyjezdni …

OSiR Komprachcice – Sparta Oborniki 27:28 (12:11)
OSiR: Jarosz, Sitarski, Barański – Stelnicki 8, Łacny 6, Ścigaj 4, Ludwig 3, Marcyniuk 3, Jendryca 2, Antoszczyszyn 1, Dziurgot, Hyl, Piechota, Węgrzynowicz, Wrzesiński.