2 liga siatkarzy: Juve Głuchołazy - KOKS Radlin 2:3

Atakujący Juve Patryk Pruchniewski.
Atakujący Juve Patryk Pruchniewski. Sławomir Jakubowski
Na koniec fazy zasadniczej głuchołaski zespół wywalczył punkt, choć była szansa na więcej.

W meczu, którego stawką był już tylko prestiż, zawodnicy Juve przegrali u siebie z będącą tuż przed nią drużyną z Radlina.

W pierwszym secie wyrównana walka trwała do stanu 14:14, ale potem gospodarze odskoczyli. Dwie kolejne odsłony należały do gości, a nasz zespół żałować musi zwłaszcza trzeciego seta. Miał w nim trzy piłki setowe, ale ostatecznie przegrał. Udało się jednak doprowadzić do tie breaka, w którym lepsi byli rywale.

Za dwa tygodnie zacznie się walka głuchołazian w fazie play out o utrzymanie. W rywalizacji do trzech zwycięstw dojdzie do derbowych starć z UKS-em Strzelce Opolskie. Słabszy w niej zespół spadnie do 3 ligi.

Juve Głuchołazy - KOKS Radlin 2:3 (20, -21, -26, 20, -11)
AZS: Malina, Olejniczak, Pajda, Pruchniewski, Mazur, Zegan, Byczek (libero) - Meres, Wilk, Klimczak. Trener Arkadiusz Olejniczak.