Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Dość napisać, iż wszystkie trzy, zespoły piłki ręcznej,...

2 liga z różnych aren. AZS-y z Opola i Nysy na plus! Porażki TOR-u, Otmętu i Orlika

Otmęt Krapkowice

Dość napisać, iż wszystkie trzy, zespoły piłki ręcznej, które wybiegły na parkiet, przegrały swoje mecze. Najbardziej bolesna porażka przytrafiła się chyba dziewczętom Otmętu Krapko-wice, które w 38. minucie prowadziły w Jarosławiu 17:14, by później - przez niemalże połowę tego czasu - zdobyć tylko jednego gola! Co ciekawe gospodynie jakoś tego szczególnie nie wykorzystały na 200 sekund przed końcem był remis po 18. Wtedy szybko dwa gole zdobyła Marcelina Migoń i przyjezdne stanęły już zupełnie a rywalki odpowiedziały cztery razy...
SPR JKS II Jarosław - Otmęt Krapkowice 22:20 (14:15)