229 uczestników Praszkowskiej Dziesiątki [zdjęcia]

    229 uczestników Praszkowskiej Dziesiątki [zdjęcia]

    Przemysław Maj

    Nowa Trybuna Opolska

    Nowa Trybuna Opolska

    II Ogólnopolski Bieg Praszkowska 10.
    1/12
    przejdź do galerii

    II Ogólnopolski Bieg Praszkowska 10. ©LKS Basket Praszka

    II Ogólnopolski Bieg Praszkowska 10 zgromadził 229 aktywnych uczestników. Zawody miały miejsce 6 września w Praszce.
    Wśród 229 biegaczy było 76 dzieci, 14 chodziarzy i 139 zawodników w biegu głównym.

    Trasa Biegu Głównego oraz Marszu Nordic Walking miała 10 km. Biegacze wystartowali w Praszce, następnie biegli przez Szyszków, Rosochy i wrócili do Praszki Oprócz zawodów sportowych dostępne były inne atrakcje m.in. dmuchana zjeżdżalnia, wata cukrowa i balony.

    Honorowym patronem zawodów był starosta powiatu oleskiego i marszałek województwa opolskiego.

    Każdy z uczestników otrzymał od organizatorów koszulkę, wodę oraz poczęstunek.

    Wyniki:

    > Bieg przedszkolaka, dziewczęta:
    1. Basia Belka
    2. Natalia Tasarz
    3. Nikola Majchrowska

    > Bieg przedszkolaka, chłopcy:
    1. Wojtek Wachulski
    2. Szymon Tkacz
    3. Marcel Stainert

    > Dziewczęta z klas I-II
    1. Kinga Wilk
    2. Julia Uznańska
    3. Oliwia Kostrzewa

    > Chłopcy z klas I-II
    1. Krzysztof Wilk
    2. Nikodem Jarząb
    3. Mateusz Ramus

    > Dziewczęta z klas III-IV
    1. Amelia Brodny
    2. Oliwia Kokot
    3. Nikola Kostrzewa, Kinga Cieśla

    > Chłopcy z klas III-IV
    1. Olivier Klimiński
    2. Dominik Ławny
    3. Jan Szyszka

    > Dziewczęta z klas V-VI
    1. Oliwia Pelikan
    2. Natalia Stasiak

    > Chłopcy z klas V-VI
    1. Filip Gania
    2. Emilian Jarząb
    3. Mateusz Noga

    > Nordic Walking, kobiety
    1. Aneta Dmowska 1:06:21
    2. Aneta Kokot, Płomień Iwanowice 1:11:21
    3. Agnieszka Jasińska, Ilona Krzemińska 1:14:21

    > Nordic Walking, mężczyźni
    1. Piotr Kilian, NGB Kłobuck 1:07:29
    2. Dróżdż Maciej 1:09:32
    3. Stanisław Filak, KB Florian Zajączki Drugie 1:11:47

    > Bieg Główny, kobiety
    1. Klaudia Kluba, FALSTART Rudniki 45:02
    2. Klaudia Cieśla, FALSTART Rudniki 48:36
    3. Magdalena Jagielska, NGB Kłobuck 50:28

    > Bieg Główny, mężczyźni
    1. Mateusz Pawełczak, GOKiS Panki 35:00
    2. Wiesław Pyra 36:41
    3. Rafał Gniła 36:57

    Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (1)

    Forum tylko dla zalogowanych.

    Załóż konto / Zaloguj się
    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (1) forum.nto.pl

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Warto zobaczyć

    Kabaret Skeczów Męczących w Opolu już 13 grudnia

    Kabaret Skeczów Męczących w Opolu już 13 grudnia

    Bilety na 4 Nations Cup w Opolu już dostępne

    Bilety na 4 Nations Cup w Opolu już dostępne

    Niepokonani 2018 - niezwykły koncert w gwiazdorskiej obsadzie

    Niepokonani 2018 - niezwykły koncert w gwiazdorskiej obsadzie

    Poznaj laureatów plebiscytu Nauczyciel na Medal

    Poznaj laureatów plebiscytu Nauczyciel na Medal