3 liga piłkarska. MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski 1:2

Zespół z Kluczborka regularnie zawodzi w roli gospodarza.
Zespół z Kluczborka regularnie zawodzi w roli gospodarza. Wiktor Gumiński
W czwartym w tym sezonie meczu przed własną publicznością, piłkarze 3-ligowego MKS-u Kluczbork przegrali po raz trzeci. Tym razem 1:2 z Wartą Gorzów Wielkopolski.

Wydawało się, że kluczborczanie stoją przed dobrą okazją do przełamania niemocy na swoim terenie. Mierzyli się bowiem z przeciwnikiem, który przed pierwszym gwizdkiem miał od nich o trzy punkty mniej. W 25. minucie wydawało się, że MKS jest na dobrej drodze do realizacji swojego celu. Prowadzenie dał mu wtedy niezawodny Marcin Przybylski.

Radość miejscowych trwała jednak bardzo krótko... zaledwie minutę. Autorem wyrównującego trafienia był Karol Gardzielewicz.

Po przerwie padł jeszcze jeden gol, znów dla gości. Swój były klub pogrążył w 79. minucie Paweł Krauz.

MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski 1:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Przybylski - 25., 1:1 Gardzielewicz - 26., 1:2 Krauz - 79.
MKS: Sztekler - Błędowski, Błaszkiewicz, Krzyśków, Włodarczyk (70. Jaworski) - Napora, Płonka, Jóźwicki (60. Witek), Nahrebecki, Lewandowski (81. Dychus) - Przybylski.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani