3. liga piłkarska. Piast Żmigród - Starowice 5-0

Przyszłość Starowic w 3. lidze rysuje się w coraz ciemniejszych barwach.
Przyszłość Starowic w 3. lidze rysuje się w coraz ciemniejszych barwach. Oliwer Kubus
Udostępnij:
Piątą porażkę w sezonie zanotował ostatni w tabeli 3. ligi beniaminek ze Starowic.

Do tej pory nie przegrał jednak jeszcze tak wysoko jak w wyjazdowym sobotnim meczu z Piastem Żmigród.

Już po pierwszej połowie było właściwie wiadomo, że jedyne, o co starowiczanie mogą walczyć po przerwie, to strzelenie pierwszego gola w sezonie. Na półmetku rywalizacji Piast wygrywał już bowiem 3-0. Szczególnie mocno we znaki dał się naszemu zespołowi Alan Wojtaszek

Już po 45 minutach miał on na koncie dwa trafienia, a niedługo po rozpoczęciu drugiej części gry skompletował hat-tricka. Potem padła jeszcze jedna bramka, ale ona także była autorstwa gospodarzy.

Piast Żmigród - Starowice 5-0 (3-0)
Bramki: 1-0 Wojtaszek - 17., 2-0 Wojtaszek - 37., 3-0 Mazurek - 43., 4-0 Wojtaszek - 55., 5-0 Koźlik - 64.
Starowice: Majchrowski - Kumor (62. Gos), Sacha, Sikorski, Rakowski - Szydziak (76. Zawada), Nowacki (62. Stencel), Pietrakowski (62. Pawlus), Horański, Poważny - Nowosielski.
Żółte kartki: Rakowski, Sikorski, Szydziak.

Australian Open nie dla Djokovicia, jakie szanse mają Polacy?