3 liga piłkarska. Pniówek Pawłowice - MKS Kluczbork 1:1

Gracze z Kluczborka powtórzyli wynik z poprzedniej kolejki, kiedy zremisowali 1:1 z Gwarkiem Tarnowskie Góry. Wiktor Gumiński
MKS Kluczbork podzielił się punktami z Pniówkiem Pawłowice, remisując z nim na wyjeździe 1:1. Gola stracił jednak, kiedy jego przeciwnik grał już w osłabieniu...

Piłkarze Pniówka w „dziesiątkę” musieli sobie radzić od 62. minucie, kiedy wykluczony z gry został Wojciech Łaski. W tym momencie MKS wygrywał 1:0, po golu, którego w 33. minucie zdobył Beniamin Glinka, wykorzystując świetne podanie od Adriana Błaszkiewicza.

Choć przed przerwą obie ekipy miały swoje okazje bramkowe, poza wspomnianą sytuacją bliżej kolejnego trafienia byli kluczborczanie. Niedługo przed półmetkiem minimalnie chybił bowiem Mateusz Skibiński.

Tuż po czerwonej kartce dla Łaskiego mecz powinien „zamknąć” z kolei Lucjan Zieliński, ale i przestrzelił w świetnej sytuacji. To się na MKS-ie zemściło w 68. minucie. Gospodarze otrzymali wtedy karnego za zagranie ręką Miłosza Staszkiewicza i pewnie go wykorzystali. Na ten cios goście nie potrafili już odpowiedzieć.

Pniówek Pawłowice – MKS Kluczbork 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Glinka – 33., 1:1 Caniboł – 68. (karny).
MKS: Mocarski - Staszkiewicz, Błaszkiewicz, Paradowski, Chmielowiec – Woźniak (29. Jaszczyk), Nykiel, Lewandowski, Skibiński (75. Szaniec), Zieliński – Glinka.
Żółte kartki (MKS): Staszkiewicz, Nykiel.