3 liga piłkarska. Ruch Zdzieszowice - Skra Częstochowa 2-2

Dawid Czapliński odegrał bardzo ważną rolę w meczu Ruchu ze Skrą.
Dawid Czapliński odegrał bardzo ważną rolę w meczu Ruchu ze Skrą. Oliwer Kubus
Piłkarze Ruchu Zdzieszowice zremisowali u siebie 2-2 ze Skrą Częstochowa w meczu 32. kolejki 3 ligi.

Spotkanie rozpoczęło się on dla Ruchu wybornie, bo już w 7. minucie bramkę zdobył dla niego Dawid Czapliński. Potem dwa trafienia dla Skry zanotował Damian Nowak (45. i 54. minuta), ale gola na wagę punktu dla gospodarzy strzelił w 58. minucie Czapliński.

Ruch wystąpił w składzie: Kubik - Nowak, Kostrzycki, Weremko, Kiliński - Zapotoczny (69. Włodarczyk), Sypek (75. Wolny), Czajkowski, Damrat, Sotor (86. Pałach) - Czapliński.

Dzięki temu remisowi, Skra awansowała na pierwsze miejsce w tabeli 3 ligi, równoznaczną z awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. Ruch aktualnie zajmuje siódmą pozycję w stawce.