4 liga piłkarska. Skorogoszcz - Małapanew Ozimek 1-3

Piłkarze Małejpanwi Ozimek pierwsi stracili gola, ale potem już tylko oni trafiali do siatki. Oliwer Kubus
Goście z Ozimka wykazali się wyższą kulturą piłkarską i zasłużenie zwyciężyli.

Spotkanie drużyn mających zupełnie odmienne aspiracje zaczęło się jednak lepiej dla tej, której głównym celem jest utrzymanie. Mowa rzecz jasna o Skorogoszczy. Objęła ona prowadzenie w 7. minucie, za sprawą samobójczej bramki Piotra Przezaka. Nie można go jednak szczególnie winić, ponieważ został on nabity piłką po udanej interwencji bramkarza Małejpanwi Arkadiusza Fessera.

Później jednak do głosu doszli już goście, na czele ze swoim snajperem wyborowym Patrykiem Wojtasikiem. Król strzelców poprzedniego sezonu dwukrotnie, w 13. oraz 39. minucie, wykazał się „nosem” w polu karnym, z bliska pakując głową piłkę do bramki.

Dwie niezłe okazje do podwyższenie dorobku przed przerwą mieli też jeszcze ambitni gospodarze, ale ich nie wykorzystali.

Druga połowa nie była już szczególnie emocjonująca. Zmuszona do gonienia wyniku Skorogoszcz nie była w stanie zbyt wiele zrobić, a Małapanew przypieczętowała swój triumf w 83. minucie, po samobójczym golu Jacka Janeczka.

Skorogoszcz - Małapanew Ozimek 1-3 (1-2)
Bramki: 1-0 Przezak - 7. (samobójcza), 1-1 Wojtasik - 13., 1-2 Wojtasik - 39., 1-3 Janeczek - 83. (samobójcza).
Skorogoszcz: Klimisz - Chorążeczewski (85. Kachel), Janeczek, K. Stupak (46. Kozłowski), Hryniewicz - P. Tramsz, Klimczak (62. B. Stupak), K. Tramsz, Stawecki, Chruściel - Witkowski.
Małapanew: Fesser - Przezak (85. Górniaszek), Kwiatkowski, Riemann - Sowiński, Molendowski (59. Komor), Grześkiewicz, Kamiński (88. Bienias), Gawlik (46. Krakowian) - Wojtasik, Jaroszyński.
Żółte kartki: Chorążeczewski, Janeczek, K. Stupak - Gawlik, Grześkiewicz, Krakowian.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani