Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
W związku z powyższym mieliśmy niemały ból głowy, które...

4. liga. Zobacz nasze podsumowanie 6. kolejki [RANKING NTO]

Mecz kolejki

W związku z powyższym mieliśmy niemały ból głowy, które spotkanie wybrać. Czy to w Skorogoszczy, gdzie miejscowi odrobili straty trzech goli w sześć minut? To w Czarnowąsach, gdzie mieliśmy bój na całego? Czy też może to gdy Małapanew Ozimek wygrała po karnym w 89. minucie? Ostatecznie postawiliśmy na bój Chemik Kędzierzyn-Koźle-Polonia Nysa gdzie choć skończyło się aż 2-5, to jeszcze na kwadrans przed końcem miejscowi prowadzili 2-1. Dopiero piorunująca końcówki w wykonaniu rywali przesądziła o ich triumfie, choć wynik nie oddaje tego co działo się przez większą część tego starcia, a nysanie - jak rzadko w tym sezonie - byli w tarapatach.

Iga Świątek - Aryna Sabalenka. Dziś wielki finał w Madrycie

Kowalkiewicz – Lucindo: „Zapowiada się bardzo krwawa walka”. Gdzie oglądać?

Gol Krychowiaka pomógł pokonać obrońcę tytułu i zachować szanse na utrzymanie w lidze