70-lecie nto i Radia Opole. Dziś czekamy na Was w Leśnicy!

Redakcja
70-lecie nto i Radia Opole w Leśnicy
70-lecie nto i Radia Opole w Leśnicy Krzysztof Marcinkiewicz
Rozpoczął się kolejny wyjazd w ramach naszej akcji „70 gmin na 70. urodziny nto i Radio Opole”. 22 czerwca zapraszamy do malowniczej Leśnicy, położonej na zboczu Góry św. Anny. Zaprosiliśmy niezwykle ciekawe osoby, które będą opowiadać swoje historie. Usłyszycie nas na żywo na antenie Radia Opole. Spotkacie nas do godziny 15.00.

Nasze mobilne studio stanęło dziś parku przy ul. Zdzieszowickiej w Leśnicy. Spotkacie w nim Krzysztofa Marcinkiewicza (nto) i Jakuba Biela (Radio Opole).

Naszymi pierwszymi gośćmi były mażoretki z grup La Bella i Słoneczka, które opowiedziały nam o swojej pasji. Jak mówią, mażoretki to tancerki z różnymi rekwizytami.

- Jeździmy na mistrzostwa, zawody i zdobywamy nagrody. Przygotowujemy się do Mistrzostw Świata, które odbędą się w Opolu. Kwalifikacje do nich zdobyłyśmy na Mistrzostwach Polski, na których nasze grupy zdobyły 30 medali. – mówią młode tancerki.

Jak dodają, mażoretką może zostać każdy, nawet… mężczyzna. Najważniejsze jest samozaparcie i regularne treningi.

Porozmawiamy dziś jeszcze z Justyną Jegiołką, utytułowaną tenisistką, a obecnie cenioną trenerką tej dyscypliny. Odwiedzi nas również Sebastian Kwoczała – prezes Śląsko-Opolskiego Związku Hodowców Koni Rasy Śląskiej, w związku ze zbliżającym się przeglądem koni w Porębie. Impreza już w najbliższy weekend.

Przedstawiciele Publicznej Szkoły Muzycznej w Leśnicy opowiedzą o szkoleniu i sukcesach ich podopiecznych.

Zapraszamy Was serdecznie do rozmowy i do wzięcia udziału w zabawie terenowej. Czekamy na Was do godziny 15.00.

Gra terenowa Radia Opole

Co zrobić, żeby wziąć w niej udział? Przede wszystkim mieć mapkę, którą dołączyliśmy do dzisiejszego wydania nto i włączyć Radio Opole. Na mapie zaznaczono fragment miejscowości, w której gości dzisiaj mobilna redakcja Radia Opole. Mapa podzielona jest na sektory, gdzie mogą ukrywać się tajemnicze pudełeczka - przepustki do odbioru nagrody.

Informacje pozwalające na odnalezienie pudełeczka w danej godzinie i w danym sektorze zaznaczonym na mapie, podawane będą na antenie Radia Opole, w trakcie trwania gry.

Po odnalezieniu punktu i ukrytego tam pudełeczka we wskazanym na antenie Radia Opole sektorze, powinieneś zgłosić się z nim do plenerowego studia Radia Opole. Tam odbierzesz swoją nagrodę. Uwaga! Nagrodę może odebrać wyłącznie osoba pełnoletnia po podpisaniu protokołu odebrania nagrody i okazaniu dowodu osobistego potwierdzającego podane dane osobowe.

Nagrody, które czekają na uczestników zabawy, to zestawy upominków od Radia Opole. Nagroda będzie wydana tylko i wyłącznie do rąk własnych zwycięzcy.

W grze może wziąć udział każdy chętny, pod warunkiem, że ukończył 18 lat. Dzieci i młodzież, również zapraszamy do poszukiwania skarbów, ale pod warunkiem, że ich dorosły opiekun wyrazi na to zgodę.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska