70-lecie nto i Radia Opole. Dzisiaj w czwartek (11 sierpnia) jesteśmy w Strzelcach Opolskich

Radosław Dimitrow
Radosław Dimitrow
Tym razem studio Radia Opole i Nowej Trybuny Opolskiej stanęło na placu Żeromskiego w Strzelcach Opolskich. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji.

Trwa nasza akcja 70 gmin na 70. Urodziny. Świętujemy razem z Radiem Opole, a przy tej okazji chcemy poznać naszych czytelników i słuchaczy. Właśnie dlatego objeżdżamy województwo opolskie.

Dzisiaj (11 sierpnia) nasi dziennikarze: Radosław Dimitrow z nto i Krzysztof Dobrowolski z Radia Opole są w gminie Strzelce Opolskie.

Porozmawiamy z mieszkańcami o tym, jakie atrakcje znajdują się w okolicy oraz zapytamy znawców lokalnej historii o najciekawsze zabytki. Opowiedzą także o nowej inicjatywie utworzenia w Płużnicy Wielkiej muzeum poświęconego pamięci śląskich emigrantów do Teksasu.

Studio Radia Opole i nto znajduje się na Placu Żeromskiego w czwartek w godz. 9.00-15.00. Słuchajcie nas na falach Radia Opole i czytajcie relacje na stronie nto.

Zachęcamy również do gry terenowej przygotowanej przez Radio Opole.

Gra terenowa Radia Opole

Co zrobić, żeby wziąć w niej udział? Przede wszystkim mieć mapkę, którą dołączyliśmy do dzisiejszego wydania nto i włączyć Radio Opole. Na mapie zaznaczono fragment miejscowości, w której gości dzisiaj mobilna redakcja Radia Opole. Mapa podzielona jest na sektory, gdzie mogą ukrywać się tajemnicze pudełeczka - przepustki do odbioru nagrody.

Informacje pozwalające na odnalezienie pudełeczka w danej godzinie i w danym sektorze zaznaczonym na mapie, podawane będą na antenie Radia Opole, w trakcie trwania gry.

Po odnalezieniu punktu i ukrytego tam pudełeczka we wskazanym na antenie Radia Opole sektorze, powinieneś zgłosić się z nim do plenerowego studia Radia Opole. Tam odbierzesz swoją nagrodę. Uwaga! Nagrodę może odebrać wyłącznie osoba pełnoletnia po podpisaniu protokołu odebrania nagrody i okazaniu dowodu osobistego potwierdzającego podane dane osobowe.

Nagrody, które czekają na uczestników zabawy, to zestawy upominków od Radia Opole.
Nagroda będzie wydana tylko i wyłącznie do rąk własnych zwycięzcy.

W grze może wziąć udział każdy chętny, pod warunkiem, że ukończył 18 lat. Dzieci i młodzież, również zapraszamy do poszukiwania skarbów, ale pod warunkiem, że ich dorosły opiekun wyrazi na to zgodę

od 7 lat
Wideo

Jak głosujemy w II turze wyborów samorządowych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska