AGENT GWIAZDY 4. Finał. Kto jest AGENTEM? 13. odcinek programu Agent Gwiazdy. Gdzie oglądać online? [22.05.2019]

Natalia Popczyk
Natalia Popczyk
Agent Gwiazd 4. Kiedy w TVN? Kto wystąpi? Kiedy pierwszy odcinek? Kto jest Agentem?
Agent Gwiazd 4. Kiedy w TVN? Kto wystąpi? Kiedy pierwszy odcinek? Kto jest Agentem? TVN/Piotr Filutowski
AGENT GWIAZDY 4. Przed nami finał programu Agent Gwiazdy. Na poszukiwania AGENTA ponownie wyruszyła Kinga Rusin i czternaście gwiazd. - Chyba po raz pierwszy mogę śmiało powiedzieć, że to jest taka edycja Agenta, której nie trzeba reklamować - mówi Kinga Rusin. Tym razem reality show zostało zrealizowane na Wyspach Kanaryjskich. Kto jest AGENTEM? Kto wygra program?

Finałowy odcinek programu Agent – Gwiazdy! Uczestnicy wraz z prowadzącą Kingą Rusin spotkają się w studiu, by uzyskać odpowiedź na pytanie – kto jest Agentem?

Będą mieli okazję powrócić wspomnieniami na Wyspy Kanaryjskie i zobaczyć jak Agent sabotował ich działania.

Wtedy też dowiemy się, kto z finałowej trójki typował najlepiej i został zwycięzcą programu. Kto z nich zgarnie zgromadzoną w czasie programu sumę pieniędzy, a kto okaże się wielkim przegranym? Sprawdź właśnie w tym odcinku, czy dobrze typowałeś!

Agent Gwiazdy 4. Odcinki i lista uczestników

W czwartej edycji programu "Agent Gwiazdy" bierze udział 14 uczestników. Ich zadaniem będzie wykonywanie określonych zadań: fizycznych lub umysłowych, za które jest przewidziana określona suma pieniędzy.

Wśród nich jest Agent, który będzie przeszkadzał pozostałym uczestnikom w zdobyciu pieniędzy oraz będzie utrudniał wykonywanie misji. Jednocześnie nie może demaskować się przed uczestnikami.

Kinga Rusin: Każdy dzień na planie przynosił niesamowite emocje, właściwie materiału starczyłoby nam nie na 13 odcinków, a na 30 i to jeszcze każdy musiałby trwać dwie godziny. Sytuacje były ekstremalne - tylko tyle mogę powiedzieć. W tym programie nie chodzi tylko o dojechanie z punktu A do punktu B. Trzeba jeszcze wykonać zadanie, a przy okazji nikogo nie stracić z oczu.

Agent Gwiazdy 4. Kto wygra program, kto jest Agentem?

Agent Gwiazd 4. Kiedy w TVN? Kto wystąpi? Kiedy pierwszy odcinek? Kto jest Agentem?
Agent Gwiazd 4. Kiedy w TVN? Kto wystąpi? Kiedy pierwszy odcinek? Kto jest Agentem? TVN/Piotr Filutowski

"Agent - Gwiazdy 4." - kto wystąpi

 • Krystyna Czubówna - odeszła z programu
 • Edyta Górniak - odeszła z programu
 • Mariola Gołota - odpadła
 • Viola Kołakowska - odpadła
 • Angelika Mucha (Little Monster) - odpadła
 • Agata Nizińska - odpadła
 • Maria Sadowska
 • Katarzyna Wołejnio - odpadła
 • Aleksander Doba - odpadł
 • Andrzej Gołota - odpadł
 • Rafał Jonkisz - odpadł
 • Damian Kordas
 • Misiek Koterski
 • Wiktor Mrozik - odpadł
Agent - Gwiazdy 4.

Agent - Gwiazdy 4. Kogo zobaczymy w programie? Kto jest Agen...

Agent Gwiazdy 4. Kto jest Agentem?

Edyta Górniak opowiedziała o udziale w programie "Agent – Gwiazdy 4":

Mając kamerę non stop przyczepioną nie sposób cokolwiek udawać. Nie mam makijażu, pięknie doczepionych rzęs, jestem tam taka domowa. Nawet wiem, kto jest Agentem.

Przeczytaj: Agent Gwiazdy 4. Edyta Górniak o udziale w programie. "Nawet wiem, kto jest Agentem" [WIDEO]

Agent Gwiazd 4. Kiedy w TVN? Kto wystąpi? Kiedy pierwszy odcinek? Kto jest Agentem?
Agent Gwiazd 4. Kiedy w TVN? Kto wystąpi? Kiedy pierwszy odcinek? Kto jest Agentem? TVN/Piotr Filutowski

Agent Gwiazdy 4 - pierwszy odcinek

W pierwszym odcinku programu uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy, które wylądowały na trzech różnych wyspach. Tam w hotelach czekały na nich koperty z pierwszym zadaniem. Uczestnicy musieli odgadnąć, na jaką wyspę zostaną przewiezieni i gdzie spotkają się całą grupą. Nagrodą były pieniądze lub jokery.

Zagadkę jako pierwsza rozwiązała Edyta Górniak - chodziło o Gran Canarię.

Kolejnym zadaniem był skok z klifu w przepaść. Andrzej Gołota (wybrany na skarbnika) oraz jego żona, musieli obstawiać, który z uczestników nie odważy się skoczyć. Typując dobrze przynajmniej połowę, mogli zarobić pieniądze i zgarnąć dla siebie immunitet.

Okazało się jednak, że wszyscy uczestnicy poradzili sobie z tą konkurencją, a małżeństwo nie wygrało immunitetu.

Ostatnim zadaniem było odgadnięcie hasła z wykreślanki namalowanej na dnie opuszczonego basenu. Jednak podczas misji zapanował chaos, uczestnicy nie potrafili zespołowo pracować, a na dodatek kilku z nich pochowało hasła, potrzebne do rozwiązania zagadki. Tym razem grupa nie zarobiła pieniędzy.

Jako pierwsza odpadła Katarzyna Wołejnio, pochodząca z Nysy polska aktorka filmowa i teatralna, modelka i producentka, która najgorzej poradziła sobie z testem Agenta.

Agent Gwiazdy 4 - drugi odcinek

W drugim odcinku programu "Agent – gwiazdy 4" uczestnicy będą mieli do wykonania trzy zadania.

Pierwsze to wodna sztafeta w Porcie Mogan, gdzie będą musieli przepłynąć wpław niemal 100 metrów, aby zdobyć rekwizyty niezbędne do rozwiązania rebusu. Komu się uda w walce z żywiołem? Czy wszyscy sobie poradzą, czy ktoś będzie musiał się poddać?

W drugiej konkurencji zostaną podzieleni na trzy grupy. Jedna z grup będzie musiała wejść na pokład łodzi podwodnej. Ci uczestnicy nie tylko będą mieli okazję poobserwować podwodny świat oceanu, ale przede wszystkim będą musieli zachować czujność, bo to od nich uzależnione zostanie powodzenie zadania.

Podczas ostatniego zadania uczestnicy sami podzielą się na dwie grupy – jedni będą pracować rano, drudzy w nocy. Pierwsza grupa będzie musiała wykazać się zdolnością koncentracji, a druga spostrzegawczością i odwagą, ponieważ zadanie rozegra się w starej, opuszczonej rzeźni. Co wygra: lęk przed ciemnością czy ambicja i chęć wykonania zadania? Czy komuś uda się odnaleźć pieniądze… a może coś więcej?

Katarzyna Wołejnio wróciła do gry w show „Agent - Gwiazdy 4”. Zastąpiła Krystynę Czubównę, która z powodów zdrowotnych musiała opuścić program.

Z programem pożegnała się również Edyta Górniak, która oficjalnie zrezygnowała z dalszej gry.

Sprawdź: Agent Gwiazdy 2019. Edyta Górniak opuściła program "Agent Gwiazdy 4". Wróciła Katarzyna Wołejnio. Kto jest agentem? [drugi odcinek]

Agent Gwiazdy 4 - trzeci odcinek

W trzecim odcinku programu „Agent – Gwiazdy” uczestnicy musieli wybrać dwie osoby, którym ufają najbardziej. Konkurencja odbywała się w centrum Las Palmas, na jednym z najbardziej ruchliwych rond.

Zaufana dwójka musiała zarządzać ruchem drogowym tak, by poprowadzić taksówki z pozostałymi uczestnikami i w ten sposób ułożyć litery znajdujące się na dachach samochodów.

W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli wykazać się nie tylko spostrzegawczością i kondycją fizyczną, ale również znajomością języków obcych i stref czasowych. Każdy dostał zegarek z inną godziną i dołączonym kluczykiem. Zegarki wskazywały na państwo, w którym w danym momencie obowiązuje określona godzina. Zadaniem uczestników było odgadnięcie, w jakim państwie jest obecnie dana godzina, a następnie przyporządkować je do drzwi, nad którymi widnieje słowo „pieniądze” w języku urzędowym tego kraju.

W ostatnim zadaniu Kinga podzieliła wszystkich na dwie grupy: powietrzną oraz naziemną. Grupa pierwsza, szybując nad wzgórzami, musiała pokonać strach, skoncentrować się i udzielić precyzyjnych odpowiedzi na pytania osób z dołu. Liczba poprawnych odpowiedzi zadecydowała o tym, ile pieniędzy zarobią.

Podczas trzeciego docinka z programem pożegnał się Aleksander Doba.

Agent Gwiazdy 4 - czwarty odcinek

W czwartym odcinku programu „Agent. Gwiazdy” uczestnicy przenieśli się na największą wyspę archipelagu położonego na Oceanie Atlantyckim – Teneryfę.

Niemal cały obszar Teneryfy zajmują góry. Centralnym punktem wyspy jest majestatyczna Pico del Teide – najwyższa góra Hiszpanii o wysokości 3718 m. To właśnie tam odbyła się pierwsza konkurencja, podczas której uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy - każda z grup musiała wybrać środek transportu, którym pokonała poszczególny odcinki drogi. Zadaniem każdej z grup było zapamiętanie i sumowanie liczb znajdujących się na tabliczkach umieszczonych wzdłuż drogi.

Kolejna konkurencja odbyła się na bazarze La Recova. Uczestnicy musieli wykazać się pamięcią fotograficzną i odnaleźć osoby ze zdjęć, które udzielały im dalszych wskazówek.

Ostatnia konkurencja to agentowa gra w pokera. Można w niej było zdobyć nie tylko pieniądze, ale również fanty.

Na koniec uczestnicy tradycyjnie zmierzyli się z testem wiedzy o Agencie. Tym razem najsłabiej z testem poradziła sobie Agata Nizińska.

Agent Gwiazdy 4 - piąty odcinek

Pierwsza konkurencja odbyła się w Teatrze Guimera. Uczestnicy mieli okazję przekonać się, kto z nich potrafi zachować kamienną twarz, a komu w gęstej atmosferze puszczą nerwy.

Następnie uczestnicy przenieśli się do opuszczonego miasteczka trędowatych Sanatorio de Abona. W tej mrocznej scenerii zdobywcy immunitetów musieli obronić swoje fanty.

Wszyscy zostali podzieleni na trzy grupy: snajperów, quadowców i łuczników. Zadaniem snajperów było zestrzelenie quadowców, natomiast qadowcy musieli dostarczyć strzały łucznikom. Ci z kolei musieli trafić w punkty na tarczach, pod którymi kryje się gotówka. Jeśli trafią w sam środek, wyeliminują snajpera i zgarną jego immunitet.

W tym odcinku test wiedzy o Agencie odbył się inaczej niż dotychczas, a to dlatego że… dotyczył przyszłości. Każdy wytypował jedną osobę, którą uważa za Agenta i odpowiadał na pytania dotyczące tego, co tak wytypowany Agent zrobi podczas trzeciej konkurencji.

Po teście zgodnie z zapowiedzią Kingi uczestników czekało trzecie zadanie. Pozytywny wynik na teście zależał od tego, jak udało im się wpłynąć na osobę, którą typowali na Agenta. Konkurencja odbyła się w parku linowym w Teide, gdzie do pokonania były dwie trasy – łatwiejsza i trudniejsza.

Każdy z uczestników stanął przed wymagającym wyzwaniem - trzeba było skłonić osobę, którą wytypowało się na Agenta, żeby zrobiła to, co odpowiedziało się o niej na teście.

W piątym odcinku z programem pożegnała się Mariola Gołota.

Agent Gwiazdy 4 - szósty odcinek

W szóstym odcinku programu „Agent. Gwiazdy” uczestnicy pozostali na wulkanicznej Teneryfie.

Podczas pierwszego zadania uczestnicy musieli przepłynąć kilka metrów w naturalnie uformowanym tunelu skalnym u wybrzeża Zatoki El Guincho. Na dnie znajdowały się literki składające się na słowo „Agent”. Za każdą wyłowioną literkę Kinga zapłaciła grupie pieniądze.

W drugiej konkurencji Kinga podzieliła uczestników na trzy grupy. Jedna grupa musiała policzyć igły w stogu siana, druga kury biegające po plantacji bananów. Zadaniem trzeciej grupy było oszacowanie, ile litrów wody znajduje się w baniaku.

Przed ostatnią konkurencją uczestnicy powrócili do miasta trędowatych, by tam napisać test sprawdzający wiedzę o Agencie. Wypełnili go wszyscy, ale to trzecie zadanie rozstrzygało, kto zostanie uchroniony przed eliminacją.

Powstały dwie grupy: szkodzący i ratujący. Od taktyki obu zależało, kogo uchronią, a kogo wyeliminują z gry. Kto będzie chciał pogrążyć pozostałych, a kto im pomóc?

Tym razem z odcinka nie odpadł żaden z uczestników.

Agent Gwiazdy 4 - siódmy odcinek

Najpierw uczestnicy będą musieli wskazać osobę, która według nich jest najbardziej cwana. Pozostali w parach będą ścigać się na flyboardach. Wytypowany obstawi, która osoba w danej parze wygra. Świetnie odnajdzie się w tej roli ktoś ze zmysłem hazardzisty, tym bardziej że do wygrania są duże pieniądze. Zwycięzcą zostanie ten, kto pokona wszystkich.

W kolejnym zadaniu ważny będzie czas. Uczestnicy będą mieli 14 minut, żeby jak najszybciej przejechać wyznaczoną trasę na skuterze wodnym. Konkurencja będzie wyzwaniem dla osób, które nie prowadzą pojazdów. Dodatkowym utrudnieniem będą wysokie, oceaniczne fale i kręta trasa. Kto wykaże się największą odwagą i zwinnością? Czy Agentowi uda się zniweczyć starania pozostałych i niezauważenie sabotować ich działania? Powodzenie zadania zależy od całej grupy.

Trzecia konkurencja obędzie się na przepięknej Playa de San Juan. Zweryfikuje ona, kto jest prawdomówny i gra na zasadach fair play, a kto idzie po trupach do celu. W skrzynkach rozlokowanych na plaży ukryte zostaną fanty. Do zdobycia będą nie tylko jokery i zielone immunitety, ale też nowość – po raz pierwszy w programie – czarny immunitet. Wyzeruje on wszystkie fanty użyte podczas testu przez pozostałych uczestników. Komu uda się go zdobyć?

Po tej konkurencji przebieg testu może całkowicie odwrócić szalę zwycięstwa. To nie wiedza i zdobyte informacje, a liczba wyłożonych fantów zadecyduje o wynikach.

Tym razem z rywalizacji odpadł Andrzej Gołota.

Agent Gwiazdy 4 - ósmy odcinek

W ósmym odcinku gwiazdy pozostaną na wyspie Lanzarote i tam odbędzie się pierwsza konkurencja. Kinga odsłoni przed uczestnikami tablicę. Ich zadaniem będzie zapamiętanie rozmieszczenia butelek znajdujących się w wodzie. Są w nich ujemne i dodatnie banknoty.

Gra toczy się o każdej porze dnia i nocy. W tym odcinku uczestnicy przekonają się o tym aż nadto.

Kolejną konkurencję rozegrają na Playa Caleta del Congrio. Podzielą się na trzy grupy, a każda z nich otrzyma GPS. Wyzwaniem będzie znalezienie dwóch punktów. Z jednego mogą wziąć pieniądze lub sprzęt potrzebny do przetrwania nocy, zaś drugi jest miejscem obozowiska. Co będzie ważniejsze – pieniądze czy własny komfort? Czy mimo niesprzyjających warunków uda im się zjednoczyć, zarobić pieniądze i jednocześnie skontrolować poczynania Agenta?

Trzecie zadanie to powrót do dzieciństwa. Uczestnicy zagrają w głuchy telefon. Tu wykażą się osoby z dobrą pamięcią. Gra skończy się, gdy któraś z osób popełni błąd w powtarzaniu wyrazów. Uczestnicy nie zdają sobie sprawy, że konkurencja ma jeszcze drugi etap… Czy zadanie, w którym każdy może zakłócić jego przebieg, jest w ogóle możliwe do wykonania?

W 8. odcinku odpadł Rafał Jonkisz.

Agent Gwiazdy 4 - dziewiąty odcinek

W 9. odcinku programu „Agent. Gwiazdy” gra w dalszym ciągu toczy się na Lanzarote. Ponownie gwiazdy programu zmierzą się z trzema wyzwaniami.

Pierwsze z nich odbędzie się w podwodnym Museo Atlántico. Uczestnicy znowu będą mogli popisać się umiejętnościami nurkowania. Grupa rysujących będzie miała pół minuty na zapamiętanie postaci ze zdjęcia i odwzorowanie jej na kartce papieru. Na podstawie rysunku grupa nurkujących będzie musiała odnaleźć i sfotografować rzeźbę, która znajduje się w muzeum na dnie Atlantyku.

Podczas drugiej konkurencji uczestnicy po raz pierwszy w życiu zmierzą się z… koparkami! Obsługując je, będą musieli wyłowić z wody piłki, a następnie trafić nimi do bramki. Tu będą mogły popisać się osoby zwinne oraz potrafiące odstawić emocje na bok.

To jednak nie koniec atrakcji – Kinga zaskoczy uczestników propozycją nie do odrzucenia. W pięknym miasteczku Teguise odbędzie się trzecia konkurencja: kalambury. Czy przewagę będą miały osoby na co dzień związane z aktorstwem? Czy Agentowi uda się odwrócić uwagę pozostałych od swoich działań?

Na koniec uczestnicy rozwiążą test o Agencie.

W 9. odcinku odpadł Wiktor Mrozik.

Agent Gwiazdy 4 - dziesiąty odcinek

W programie pozostało już tylko sześć gwiazd. Dziesiąty odcinek rozgrywa się na Fuerteventurze – wyspie wiatrów i bezkresnych plaż.

Pierwsza konkurencja odbędzie się w Puerto del Rosario. Kinga w tajemnicy przekaże wytypowanej osobie 10 tysięcy złotych i trzy jokery. Pozostali będą rywalizować ze sobą w grze miejskiej. Zadaniem wytypowanej osoby będzie obstawienie fantów i pieniędzy na najlepsze osoby. Grupa zarobi, jeśli wyścig potoczy się zgodnie z przewidywaniami obstawiającego. Czy uczestnicy będą mogli potwierdzić swoje tezy dotyczące Agenta?

Druga konkurencja będzie wymagała przede wszystkim sprawnej pracy w grupie. Zadanie rozpocznie się w centrum malowniczego miasteczka Betancuria. Podzieleni na dwie grupy uczestnicy będą musieli przyprowadzić jak najwięcej osób reprezentujących unikalne narodowości w określonym czasie. Jeśli warunek zostanie spełniony – zarobią pieniądze do wspólnej puli. Czy konflikty pomiędzy uczestnikami utrudnią wykonanie zadania? A może konieczność współpracy polepszy atmosferę w grupie?

Uczestnicy i prowadząca wypłyną wspólnie na katamaranie z El Puerto de Gran Tarajal. Podczas wycieczki Kinga oznajmi im, że muszą podjąć ważną decyzję – kto dostanie immunitet. Na wytypowanie szczęśliwca mają pół godziny. Czy Agent postara się, by grupa nie podjęła decyzji o czasie? A może będzie próbował zgarnąć immunitet dla siebie?

Zmagania zakończy test wiedzy o Agencie, który wyeliminuje z programu kolejną osobę. Aby prawidłowo rozwiązać test, trzeba będzie wykazać się wielkim sprytem w zdobywaniu informacji. Finał coraz bliżej!

W 10. odcinku program opuściła Katarzyna Wołejnio.

Agent Gwiazdy 4 - jedenasty odcinek

W jedenastym odcinku pozostali już tylko najbardziej wytrwali uczestnicy, którzy być może znają odpowiedź na pytanie: kto jest Agentem?

W tym odcinku czekają na nich jak zwykle trzy zadania. Dwa z nich odbędą się w gospodarstwie agroturystycznym w pięknej miejscowości Casillas del Ángel. Tym razem Kinga nie będzie czekała na uczestników z kolejnym wyzwaniem, a ze smaczną niespodzianką. Wszyscy zasiądą przy stole do wspólnego posiłku. Obiad będzie nie tylko okazją do polepszenia atmosfery, ale także do zarobienia pieniędzy.

Po sytym obiedzie czas na odpoczynek. Uczestnicy położą się na hamakach, trzymając w dłoni kulę wypełnioną wodą. Wygra osoba, która najdłużej wytrzyma w niewygodnej pozycji. Druga konkurencja zweryfikuje, kto jest najbardziej wytrzymały. Stawka jest wysoka - nagrodą jest zielony immunitet.

Ostatnie zadanie odbędzie się w malowniczym regionie La Oliva. Wytypowana przez Kingę osoba obstawi pieniądze ze wspólnej puli, a pozostali podzielą się na dwie grupy. Za pomocą dostępnych przyrządów i gadżetów będą musieli przekazać hasło osobie obstawiającej gotówkę.

Tym razem najgorzej z testem poradziła sobie Angelika Mucha

Kto jest Agentem?

Agent Gwiazdy 4 - dwunasty odcinek

Nadszedł czas na półfinał programu „Agent - Gwiazdy”! Na Fuerteventurze po morderczych zadaniach w grze została już tylko czwórka uczestników. Wśród nich jest Agent, który do końca będzie usiłował pokrzyżować szyki innym!

Pierwsza konkurencja będzie miała miejsce na ciągnących się po horyzont wydmach Corralejo. To właśnie tam uczestnicy podzieleni na dwie grupy i wyposażeni w wykrywacze metalu wcielą się w role poszukiwaczy skarbów. Nie wiedzą jednak, że ich celem będą oddane w poprzednim odcinku notatniki. Kinga ukryła je w metalowych skrzynkach na rozległej plaży. Jedyną podpowiedzią dla graczy będzie mapa z zaznaczonymi punktami pod którymi kryją się zdobycze. Jest to niepowtarzalna okazja by zdobyć informacje od osób, które rzetelnie notowały szczegóły dotyczące Agenta. Czyj notatnik będzie najbardziej poszukiwany? Czy komuś uda się znaleźć pamiętnik Agenta?

W drugiej konkurencji gwiazdy przenoszą się na wieś w pobliżu Puerto de la Cruz. Ich zadaniem będzie pomoc w przeprowadzce, czyli przetransportowanie mebli z jednej posesji na drugą wraz z ich właścicielami. Muszą zapakować jak najwięcej rzeczy, ponieważ od tego zależy wysokość zarobionej kwoty. Kinga zapłaci za wszystkie bezpiecznie dowiezione przedmioty. Czy wspólnymi siłami uda się powiększyć pulę pieniędzy. Czy Agent pomoże w pracy czy będzie raczej przeszkadzał?

W ostatniej konkurencji wyjaśni się zagadka związana z pojawiającym się w programie zdaniem ,,Uwaga na kasę’’. Niektórym wydawało się, że Agent kradł pieniądze. Który z uczestników miał do nich dostęp? Kto zrozumie sugestię Kingi i wykona zadanie związane z tajemniczym hasłem?

Przed uczestnikami ostatni, wyjątkowo trudny test wiedzy o Agencie, składający się z wielu szczegółowych pytań. To on wyłoni zwycięzcę programu. Kto okaże się najlepszym obserwatorem i strategiem? Kto z nich jest Agentem?

Tym razem najgorzej z testem poradziła sobie Viola Kołakowska.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze 37

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Sadowska jest agentem. Slabo sie z tym kryje. Przy oczekiwaniu na wynik testu zawsze wymusza sztuczne miny ktore maja sugerowac stres.. jako jedyna poprosila o to aby odwiedzily ja na planie dzieci bo przeciez dobrze wiedziala ze jako agent bedzie w programie do konca...
G
Gość
agent to Viola
X
Xyz
Misiek Agentam
G
Gość
wszystko w rękach prowadzącej i uczestników, póki co program wygląda bardzo fajnie
G
Gość
zobaczymy co tym razem Kinga wymyśli
G
Gość
jestem ciekawy strasznie tym czym Kinga ich zaskoczy :) czuję, że to będzie coś bardzo emocjonującego :)
G
Gość
, relko:

Kinga mogłaby być uczestniczką!

a to racja xd ona jest w ogóle równą babką :)

r
relko
Kinga mogłaby być uczestniczką!
G
Gość
, Gość:

mi się podoba prowadząca, widać doświadczenie :)

Kto jak kto ale Kinga już tyle lat na ekranach- wspaniała

G
Gość
Najlepsza dziennikarka na TVN
G
Gość
wesołych świąt!!!!!
G
Gość
Jaka ładna kobieta ..... brawo Kinia
G
Gość
Kinga jest świetna w Agencie
G
Gość
G
Gość
już chcę zobaczyć Agienta....
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska
Dodaj ogłoszenie