Akrobatyka sportowa. Młodzi zawodnicy z Opola zdobyli brązowy medal

Archiwum klubu
Młodzi zawodnicy z Opola z medalami i pamiątkowymi dyplomami.
Młodzi zawodnicy z Opola z medalami i pamiątkowymi dyplomami. Archiwum klubu
W Kielcach odbyły się ogólnopolskie zawody ,,Pierwszy Krok Sportowy" w klasie III. Udany występ zanotowali podopieczni trenerów Dionizego Andrzejaka i Anny Przywary z UKS ,,Piątki-Kangur" Opole.

Najlepszy wynik uzyskał synchron dziewcząt w skokach na trampolinie. Paulina Bolek i Kamila Kulińska wywalczyły brązowy medal w finale awansując z 4. miejsca po eliminacjach.

Obie awansowały do finałów w skokach indywidualnych. Bolek zajęła 6. miejsce, a Kulińska 7. Indywidualnie wystąpiła jeszcze Julia Karwacka, która ostatecznie była 10.

Dobry występ w skokach indywidualnych na trampolinie zanotował Rafał Porzucek. Znalazł się w ścisłym finale, kończąc zmagania na 7. pozycji.

W klasyfikacji zespołowej UKS ,,Piątka - Kangur" wywalczył 3. miejsce, podobnie jak w klasyfikacji szkół Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu.