ALE FURA! Głosowanie zakończone! Sprawdź które auta trafią do kalendarza na 2021 rok.

Akcja specjalna MISTRZOWIE MOTORYZACJI
Nasi Czytelnicy wybrali fotografie, które ozdobią strony kalendarza na 2021 rok. Na właściciela wybranego auta czekają nagrody, które zostaną wręczone podczas POZNAŃ MOTOR SHOW 2021, największych targów motoryzacyjnych w Polsce.
KLIKNIJ
i SPRAWDŹ WYNIKI

____________________

W akcji ALE FURA! swoimi samochodami mogą pochwalić się nasi Czytelnicy. Dla wielu osób samochód to hobby, a nawet wielka pasja. Stworzymy galerię wyjątkowych samochodów z naszego regionu, aut z historią, z których ich właściciele są dumni. Zdjęcia trzynastu wybranych w głosowaniu Czytelników samochodów trafią na strony kalendarza na 2021 rok.. Dodatkowo auto, które zdobędzie najwięcej głosów, ukaże się na okładce specjalnego dodatku do gazety podsumowującego akcję Mistrzowie Motoryzacji, a samochód, które zdobędzie najwięcej głosów w całej Polsce zostanie przedstawiony w ogólnopolskim magazynie motoryzacyjnym "Moto Salon".

Specjalną nagrodą dla laureata akcji z naszego województwa będzie zaproszenie na POZNAŃ MOTOR SHOW 2021 - największe w Polsce i Europie Środkowej targi motoryzacyjne, które odbędą się w kwietniu 2021 r.

Głosowanie na samochody będzie trwać od poniedziałku, 9 listopada do środy, 2 grudnia . Właściciel samochodu, który zdobędzie najwięcej głosów awansuje do ogólnopolskiego finału, który wyłoni Furę Roku 2020. Ten samochód oraz jego właściciel zostanie przedstawiony w dwumiesięczniku "Moto Salon".

Wielka gala
na POZNAŃ MOTOR SHOW

Uroczyste zakończenie akcji odbędzie się podczas POZNAŃ MOTOR SHOW 2021 - największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce i w Europie Środkowej. Co roku jest to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji. Podczas imprezy, która w przyszłym roku będzie trwać od 8 do 11 kwietnia, na odwiedzających czekać będą premierowe pokazy nowych modeli samochodów i motocykli oraz mnóstwo innych atrakcji.

Podczas uroczystej gali, na głównej targowej scenie, nagrody odbiorą laureaci akcji ALE FURA! z każdego województwa, a w najważniejszym momencie uroczystości zostanie także wręczona główna nagroda dla zwycięzcy ogólnopolskiego finału akcji.

MOTO SALON
patronem akcji

Akcję ALE FURA! objął patronatem ogólnopolski magazyn motoryzacyjny "Moto Salon". Na stronach dwumiesięcznika można znaleźć aktualności ze świata motoryzacji, prezentacje samochodów, praktyczne porady dla kierowców i wiele ciekawostek i raportów.

W ramach patronatu, na łamach jednego z kolejnych wydań magazynu, zostanie zaprezentowany samochód, który zdobędzie najwięcej głosów w akcji ALE FURA! Właściciel auta będzie mógł opowiedzieć o swojej maszynie i o motoryzacyjnej pasji.

KLIKNIJ na okładkę i zobacz ostatni numer MOTO SALONU

Na zwycięzców
czekają nagrody

Właściciele 13 samochodów, które w rankingu ALE FURA! zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • publikację zdjęcia samochodu w kalendarzu na 2021 rok, który będzie nagrodą dla wszystkich laureatów akcji Mistrzowie Motoryzacji w naszym województwie, a także będzie prezentowany podczas targów POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • pięć egzemplarzy kalendarza

Właściciel samochodu, który w rankingu ALE FURA! zajmie pierwsze miejsce dodatkowo otrzyma:

 • publikację zdjęcia samochodu na okładce kalendarza
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • zaproszenie na tragi POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • publikację zdjęcia ze swoim samochodem na okładce specjalnego dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • bon na paliwo o wartości 1000 złotych

Właściciele samochodów, które w rankingu ALE FURA! zajmą drugie i trzecie miejsce dodatkowo otrzymają:

 • publikację zdjęcia ze swoim samochodem w dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • bon na paliwo o wartości 500 złotych

Właściciel samochodu, który w ogólnopolskim finale konkursu ALE FURA! zdobędzie najwięcej głosów otrzyma dodatkowo:

 • prezentację samochodu (rozmowa z właścicielem i zdjęcia) w jednym z kolejnych wydań ogólnopolskiego magazynu motoryzacyjnego "Moto Salon"
 • dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu ze SPA
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 1000 złotych

__________

Informacji o akcji udziela:
Remigiusz Zubek
tel. 512 106 578
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: plebiscyt@nto.pl

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na nto.pl Nowa Trybuna Opolska