Andrzej Bartkiewicz zdobył brąz w kolarstwie torowym

Andrzej Bartkiewicz
Andrzej Bartkiewicz fot. Sebastian Stemplewski
Mistrzostwa Polski odbyły się na nowoczesnym torze w Pruszkowie, a startowało w nich dwóch naszych zawodników z klubu WLUKK Brzeg Nysa.

Bartkiewicz zajął trzecie miejsce w konkurencji scratchu. Na 13. miejscu uplasował się Wojciech Pszczolarski. Obaj startowali też w wyścigu punktowym. Bartkiewicz zajął w nim 6., a Pszczolarski 8. miejsce. Bartkiewicz był ponadto 8. w wyścigu na 4 km na dochodzenie.

Mistrzostwa były znakomite dla pochodzącego z Brzegu Adriana Teklińskiego, który obecnie reprezentuje Stal Grudziądz. Zdobył on złoto w keirinie i z kolegami klubowymi w sprincie drużynowym, a także: srebro w wyścigu na 1 km oraz brąz w sprincie indywidualnym.