Ania Deko z Nysy przeszła do "Nokautu", kolejnego etapu "The...

  Ania Deko z Nysy przeszła do "Nokautu", kolejnego etapu "The Voice of Poland", ale Grzegorz Hyży miał nie lada problem kogo wybrać

  Zdjęcie autora materiału
  Edyta Hanszke

  , na podst. mat. pras.

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  Nysanka Ania Deko zmierzyła się w sobotę w ostatniej bitwie telewizyjnego programu muzycznego "The Voice of Poland" z Natalią Smagacką. Jurorzy zadecydowali, że obie przechodzą do kolejnego etapu.
  Ostatni odcinek „Bitew” w 9. edycji „The Voice of Poland” rozpoczął piekielny duet Ani Deko i Natalii Smagackiej z drużyny Grzegorza Hyżego.
  1/3
  przejdź do galerii

  Ostatni odcinek „Bitew” w 9. edycji „The Voice of Poland” rozpoczął piekielny duet Ani Deko i Natalii Smagackiej z drużyny Grzegorza Hyżego. ©The Voice of Poland

  Za nami ostatnie „Bitwy” 9. edycji „The Voice of Poland”. Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży, Michał Szpak i Piotr Cugowski skompletowali składy uczestników, którzy za tydzień powalczą w „Nokaucie”.

  Ostatni odcinek „Bitew” w 9. edycji „The Voice of Poland” rozpoczął piekielny duet Ani Deko i Natalii Smagackiej z drużyny Grzegorza Hyżego.

  Dziewczyny utworem „Hot Right Now” z repertuaru Rity Ory i DJ’a Fresha rozkręciły niezłą imprezę i powaliły Michała Szpaka na kolana.

  - To nie była Bitwa, to był totalny Nokaut! Padam przed Wami na kolana, coś niesamowitego! Rita Ora nie mogłaby zaśpiewać tego numeru lepiej niż Wy – powiedział zachwycony.

  Patrycja Markowska również podzieliła entuzjazm Szpaka: Natalia, Ania! Jakie Wy jesteście petardy! Brawo za energię, czad i optymizm. Choć Piotr Cugowski przyznał, że utwór nie należy do jego ulubionych, to dziewczyny sprawiły, że miał ciarki.

  Po tym występie Hyży nie krył dumy ze swoich podopiecznych: to jest przykład determinacji i pracy! One wiedzą, czego chcą i powinny znaleźć się w finale. Apeluję do Was, byście mi pomogli – mówił.

  Na decyzję Michała i Grzegorza nie trzeba było długo czekać, ponieważ jeszcze przed ogłoszeniem decyzji, nacisnęli swoje przyciski i postanowili ukraść jedną z uczestniczek. Ostatecznie Grzegorz wybrał Anię, a Natalia zdecydowała się dołączyć do teamu Michała.

  Z programem pożegnał się Sebastian Wojtczak, który musiał zejść z zajmowanego krzesła.

  W "Nokaucie" zobaczymy także Wiolettę Markowską z drużyny Michała Szpaka i Maksa Łapińskiego z drużyny Patrycji Markowskiej. Walczącą w bitwie z Maksem Aleksandrę Smerechańską chcieli wziąć do swojej drużyny Piotr Cugowski i Grzegorz Hyży. Dziewczyna postanowiła, że dołączy do drużyny Piotra Cugowskiego i tym samym zastąpiła na gorącym krześle Sylwię Kwasiborską.

  Z ekipy Michała Szpaka zmierzyli się Jadzia Kuzaka, Paula Brzóska i Kamil Kasprzyk. Do kolejnego etapu przeszła Jadzia.

  W kolejnej „Bitwie” stanęli Alek Woźniak i Daniel Warakomski z drużyny Piotra Cugowskiego, który wybrał Woźniaka.

  Z kolejnej dwójki - Aleksandra Tocka i Kacpert Hartung - Grzegorz Hyży wybrał Aleksandrę.

  Pojedynek Dawida Muchewicza i Pawła Szutty zakończył się tym, że Paweł został w zespole Piotra Cugowskiego, a na kradzież Dawida zdecydował się Grzegorz Hyży. Uczestnik na gorącym krześle zastąpił Milenę Mocek.

  Do ostatniego w tej edycji pojedynku, Patrycja Markowska wystawiła Gosię Paukę i Konrada Słoka. Wybrała Gosię, ale zachęciła kolegów - jurorów do przejęcia Konrada i ten trafił do drużyny Grzegorza Hyżego. Z programem pożegnał się Dawid Muchewicz.

  OPOLSKIE INFO - 26.10.2018

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Warto zobaczyć

  Walentynki w rytmie DISCO POLO

  Walentynki w rytmie DISCO POLO

  Koncert niezwykłej Anny Marii Jopek w Filharmonii Opolskiej

  Koncert niezwykłej Anny Marii Jopek w Filharmonii Opolskiej

  MISTRZOWIE FOTOGRAFII - zobacz kto zwyciężył!

  MISTRZOWIE FOTOGRAFII - zobacz kto zwyciężył!

  Poznaj laureatów plebiscytu Nauczyciel na Medal

  Poznaj laureatów plebiscytu Nauczyciel na Medal