ASPR Zawadzkie przegrała kolejny mecz. Tym razem z MKS-em Wieluń

Trwa kryzys ASPR-u Zawadzkie.
Trwa kryzys ASPR-u Zawadzkie. Oliwer Kubus
Trwa głęboki kryzys ASPR-u Zawadzkie. Tym razem nasi piłkarze ręczni przegrali w Wieluniu z MKS-em 19:27…

Tym samym była to ósma z rzędu porażka podopiecznych Łukasza Morzyka. Nic więc dziwnego, iż wciąż zajmują oni ostatnie miejsce w tabeli grupy B zaplecza elity.

Spotkanie to rozstrzygnęło się na przełomie pierwszej i drugiej połowy kiedy to przyjezdni zanotowali ogromny zastój w ofensywie. Przez blisko 20 minut zdobyli bowiem tylko jednego gola. I ze stanu 12:9 miejscowi wyszli na prowadzenie 19:10 i było „po zawodach”. Tym bardziej, że choć wielunianie zwolnili tempo gry, to przyjezdni jakoś szczególnie nie zminimalizowali strat...

MKS Wieluń - ASPR Zawadzkie 27:19 (15:10)