Bank Pekao zachęca klientów do uporządkowania zobowiązań na korzystnych warunkach finansowych! Sprawdź, o ile mniej możesz płacić.

Materiał informacyjny PEKAO SA
Udostępnij:
Wiosna już lada moment, czas na porządki. Także w domowych finansach. Jedna rata zamiast kilku może znacznie ułatwić życie i pomóc uporządkować osobiste finanse. Bank Pekao wprowadził nową ofertę pożyczki konsolidacyjnej na spłatę zobowiązań z innych banków i instytucji finansowych.

0% prowizji od kredytów i pożyczek spłacanych w innych bankach w kwocie pow. 10 tys. zł i 0% prowizji od dodatkowych środków na dowolny w wysokości do 25% konsolidowanej kwoty.

– Zbyt wysokie raty potrafią przeszkadzać, dlatego chcieliśmy pokazać, że można je zminimalizować, przenosząc pożyczkę do Banku Pekao. Sprawdzenie, o ile mniej można płacić, nic nie kosztuje i nie jest zobowiązujące. Maksymalna kwota pożyczki to nawet 200 tys. zł, z możliwością rozłożenia spłaty nawet na 10 lat. Dzięki temu można obniżyć wysokość swoich comiesięcznych zobowiązań i płacić wygodnie jedną ratę – podkreśla Piotr Gołąb, Dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao S.A.

Specjalna oferta pożyczki konsolidacyjnej dostępna jest do końca maja dla nowych jak i obecnych klientów Banku Pekao. we wszystkich oddziałach i agencjach Banku Pekao. Klienci, którzy mają konto w Banku Pekao i korzystają z bankowości elektronicznej Pekao24 mogą złożyć wniosek w Pekao24 lub na infolinii, a dokumenty kredytowe zaakceptować w Pekao24 lub aplikacji PeoPay.

Hasło reklamowe nowego produktu brzmi „Sprawdź, o ile mniej możesz płacić!”. W trwającej kampanii reklamowej bank podkreślił też zaletę w postaci możliwości uporządkowania finansów, które znacznie ułatwia życie.

– W kampanii reklamowej postawiliśmy na przekaz o tym, jak duża rata może utrudnić życie. Młodemu bohaterowi spotów, w najmniej pożądanych sytuacjach, wchodzi w drogę animowany banner z przypomnieniem o spłacie raty. Uporczywie uniemożliwia czerpanie przyjemności z życia. Ratunek na szczęście jest w zasięgu ręki i po raz kolejny pokazaliśmy, że warto brać życie za rogi – zaznacza Jorge Sánchez Klosiński, Dyrektor Biura Marketingu Banku Pekao S.A.

Masz kilka płatności, chcesz odzyskać luz na wiosnę? – sprawdź, ile mniej możesz płacić…

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) pożyczki wynosi 7,45% przy założeniach: całkowita kwota kredytu 32 210 zł, pożyczka zaciągnięta na 63 miesiące, oprocentowanie zmienne 7,20% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 6565,68 zł (w tym: odsetki 6565,68 zł), całkowita kwota do zapłaty 38 775,68 zł, płatna w 62 ratach miesięcznych po 615,49 zł, 63. rata wyrównująca 615,30 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 32 210 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na 4.02.2021 r.

Prowizja 0% i pozostałe warunki dotyczą Pożyczki Ekspresowej od 10 000 zł do 200 000 zł, przeznaczonej na spłatę udzielonych pożyczek lub kredytów oraz na dowolny cel w wysokości do 25% kwoty spłacanych zobowiązań. Pożyczka nie może być przeznaczona na spłatę pożyczek lub kredytów udzielonych przez Bank Pekao S.A. Specjalna oferta ważna do 31.05.2021 r.

Wideo

Materiał oryginalny: Bank Pekao zachęca klientów do uporządkowania zobowiązań na korzystnych warunkach finansowych! Sprawdź, o ile mniej możesz płacić. - Dziennik Bałtycki

Dodaj ogłoszenie