Bank Spółdzielczy Leśnica 4 liga opolska. Małapanew Ozimek - TOR Dobrzeń Wielki 3-0

Patryk Wojtasik został wicekrólem strzelców rundy jesiennej.
Patryk Wojtasik został wicekrólem strzelców rundy jesiennej. Oliwer Kubus
Piłkarze z Ozimka pewnie rozprawili się z beniaminkiem z Dobrzenia Wielkiego.

Już pierwsze fragmenty rywalizacji ułożyły się idealnie dla graczy Małejpanwi. Minęło bowiem niespełna sześć minut meczu, a znajdowali się oni na prowadzeniu. Do bramki TOR-u piłkę posłał wtedy niezawodny Patryk Wojtasik, dla którego było to już 11. trafienie w obecnym sezonie. Na tym jednak snajper ekipy z Ozimka się nie zatrzymał.

Po raz kolejny błysnął niedługo po przerwie, a dokładnie w 52. minucie. Wtedy to znakomicie przymierzył z rzutu wolnego. Dzięki tej bramce uplasował się też na 2. miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców rundy jesiennej, tylko o jednego gola ustępując pola Łukaszowi Bawołowi z Polonii Głubczyce.

Całą bardzo udaną pierwszą część sezonu w wykonaniu gospodarzy dodatkowo podsumował jeszcze Michael Komor, ustalając wynik spotkania na 3-0 po bezbłędnym wykorzystaniu sytuacji sam na sam z bramkarzem.

Taki wynik sprawił, że Małapanew pozostała na 2. miejscu w tabeli, a TOR spadł w niej na 15. lokatę.

Małapanew Ozimek - TOR Dobrzeń Wielki 3-0 (1-0)
Bramki: 1-0 Wojtasik - 6., 2-0 Wojtasik - 52., 3-0 Komor - 66.
Małapanew: Musioł (79. Zarzyczański) - Świerc (61. Machnik), Atroszko, Suchecki - M. Komor (75. Gralla), Grześkiewicz, Riemann, Kuchta (73. Stupak) - Wacławczyk, Wojtasik, Jaroszyński.
TOR: Grygier - Jagieła, Pertek, Rozwadowski, Zakrzewski - Juszczyk, Henke, Graczyk (75. Nanko), Szwed, Luptak - T. Komor.
Żółta kartka: Zakrzewski.