Barbara Niewiedział i inni "Najlepsi z najlepszych" w...

    Barbara Niewiedział i inni "Najlepsi z najlepszych" w Gogolinie

    Łukasz Baliński

    Aktualizacja:

    Nowa Trybuna Opolska

    W czwartek od rana w tej miejscowości odbywać się będzie 25. edycja plebiscytu „Najlepsi z Najlepszych - bez barier” i 8. edycja Igrzysk „Bez Barier”.
    Barbara Niewiedział to multimedalistka największych imprez paralekkoatletycznych.

    Barbara Niewiedział to multimedalistka największych imprez paralekkoatletycznych. ©Sławomir Jakubowski

    Czołowi niepełnosprawni sportowcy spotkają się hali sportowej przy ul. Krapkowickiej, gdzie tuż przed godz. 10 zaplanowano uroczystą galę na której uhonorowanych zostanie 85 laureatów w tym medaliści igrzysk paraolimpijskich. Trzy kwadranse wcześniej przewidziano mszę św.

    Następnie impreza przeniesie się do Zespołu Szkół w Gogolinie, gdzie w samo południe rozpocznie się spotkanie uczniów szkoły z paraolimpijczykami Barbarą Niewiedział i Andrzejem Zającem oraz reprezentantem Polski na paraigrzyska w Tokio 2020 Bartłomiejem Mrozem.

    W tym samym czasie natomiast na boisku sportowym przy ul. Kasztanowej rozgrywane będą zawody sportowe niepełnosprawnych Igrzyska „Bez Barier”. Impreza potrwa do godz. 13.





    Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Forum tylko dla zalogowanych.

    Załóż konto / Zaloguj się

    Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl

    Tabela 1. ligi

    Lp. Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Bramki
    Awans do Ekstraklasy
    Spadek do 2. ligi
    1 Raków Częstochowa Live 19 42 12 6 1 33-10
    2 ŁKS Łódź Live 18 34 10 4 4 28-14
    3 Sandecja Nowy Sącz Live 18 31 8 7 3 20-12
    4 Stal Mielec Live 18 28 7 7 4 25-13
    5 GKS 1962 Jastrzębie Live 19 28 7 7 5 23-24
    6 Puszcza Niepołomice Live 18 27 7 6 5 22-24
    7 Podbeskidzie Bielsko-Biała Live 18 26 7 5 6 26-21
    8 Bytovia Bytów Live 19 25 5 10 4 31-25
    9 Chojniczanka Chojnice Live 18 25 6 7 5 25-24
    10 GKS Tychy Live 19 23 5 8 6 23-23
    11 Odra Opole Live 18 23 6 5 7 28-29
    12 Chrobry Głogów Live 19 23 6 5 8 14-18
    13 Stomil Olsztyn Live 19 21 6 3 10 18-25
    14 Bruk-Bet Termalica Nieciecza Live 18 20 5 5 8 27-32
    15 Warta Poznań Live 19 20 5 5 9 17-25
    16 Wigry Suwałki Live 18 19 4 7 7 19-30
    17 GKS Katowice Live 18 16 4 4 10 15-23
    18 Garbarnia Kraków Live 19 15 4 3 12 15-37