Berland Komprachcice przegrał z Nexx Goczałkowice Zdrój i pożegnał się z Pucharem Polski

Łukasz Małek zdobył jednego z goli dla Berlandu.
Łukasz Małek zdobył jednego z goli dla Berlandu. Oliwer Kubus
1-ligowy Berland Komprachcice zakończył udział w Pucharze Polski na etapie 1/32 finału. Niespodziewanie przegrał po dogrywce 3-4 z Nexx Goczałkowice -Zdrój.

Rywalem naszego zespołu był zwycięzca Pucharu Polski w województwie śląskim. Spotkanie dobrze rozpoczęło się jednak dla faworyzowanego Berlandu, ponieważ w 12. minucie prowadził on już 2-0, po bramkach Łukasza Małka i Patryka Kiliana.

Druga połowę dwoma golami wygrał jednak zespół z Goczałkowic i konieczna była dogrywka.

Pierwsi trafili w niej gospodarze, ale w 44. minucie wyrównał Markus Przywara. Tuż przed końcem drugiej połowy dogrywki, w 50. minucie, Nexx zadał jednak kolejny, tym razem już decydujący cios.

Nexx Goczałkowice-Zdrój - Berland Komprachcice 4-3 (po dogrywce)
Bramki dla Berlandu: Małek, Kilian, Przywara.
Berland: Lach (Burduja) - Iwanow, Przywara, Kilian, Sapa, Suchodolski, Riemann, Pudlik, Małek, Karnatowski, Bienias, Babanskykh.