"Bez ściemy": Jeden marzy o lataniu, drugi o aktorstwie, na...

  "Bez ściemy": Jeden marzy o lataniu, drugi o aktorstwie, na co dzień zajmują się naszym zdrowiem. Oto lekarze bardzo niestandardowi

  red.

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Piotr chce budować roboty i inteligentne protezy, marzy też by zostać pilotem. Michała kręci film, swoimi produkcjami chwali na się na youtubie. Pasje realizują „po godzinach”, na co dzień leczą ludzi. Piotr jest neurochirurgiem. Michał lekarzem rodzinnym. Jako eksperci wytykają wtopy w filmach i serialach medycznych. Ich wiedza oraz pikantne komentarze sprawiają, że nie będziecie chcieli oderwać się od ekranu. Piotra i Michała w „Bez Ściemy” zobaczycie tutaj.
  Piotr Wawrzkiewicz i Michał Domaszewski poznali się w łódzkim akademiku. Studiowali na wydziale wojskowo – lekarskim. Po zajęciach kręcili amatorskie filmy. Piotr parodiował w nich Gwiezdne Wojny, Michał wczuwał się w klimat lat 80tych, kręcąc serial „Brudny Henryk”.

  - Kiedyś obejrzałem w TV programo amerykańskim oddziale ratunkowym. Pamiętam jak trafił tam do szpitala mężczyzna z nożem wbitym w głowę, prawie po rękojeść.
  Neurochirurdzy usunęli ciało obce, a pacjent wyszedł ze zdarzenia bez większego uszczerbku. Wtedy pomyślałem, że to właśnie chcę robić - wspomina Piotrek, który z podobnymi przypadkami mierzy się podczas dyżurów w Szpitalu Klinicznymim. Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi.

  Serial „Było Sobie Życie” oraz rodzinny pediatra wpłynął z kolei na zawodowy wybór Michała. - Jako dzieciak nie przegapiłem żadnego odcinka, a pediatrę traktowałem jak guru, on wiedział dosłownie wszystko – przyznaje Domaszewski, który od kilku lat prowadzi kanał na YouTube oraz bloga medycznego.

  - Gdybym nie był lekarzem to z pewnością zostałbym aktorem – przyznaje medyk.

  - A ja pilotem odrzutowców – wtrąca Piotr, którego zajawką oprócz latania, jest robotyka. Wawrzkiewicz założył firmę - 4LF Innovations,która zajmuje się innowacyjnymi technologiami. Jej celem ma być m.in.stworzenie inteligentnej protezy. - Niedługo uruchomimy też fundację, która będzie zajmować się projektami pożytku publicznego nonprofit – chwali się neurochirurg.

  Wawrzkiewcz i Domaszewski chcą zawojować świat. Póki co w świetnym stylu rozprawiają się z filmowymi kitami w naszym nowym programie „Bez Ściemy”. Jako eksperci wytykają wtopy w filmach i serialach medycznych. Ich wiedza oraz pikantne komentarze sprawiają, że nie będziecie chcieli oderwać się od ekranu.

  POLECAMY:


  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Warto zobaczyć

  Diety