Bezpłatne przelewy?

Redakcja
Warto więc dokładnie przestudiować tabelę prowizji i opłat w naszym banku i w razie potrzeby rozważyć szybkie przeniesienie się do konkurencji.

Przelew zewnętrzny z naszego nowego rachunku realizowany w placówce może kosztować wtedy np. już niecałe 3 zł w Euro Bank, a w Banku Pocztowym 2,50 zł.

Są też instytucje, w których wizyta w oddziale z odcinkami telekomunikacji, czynszem albo fakturą za telewizję kablową nie musi kosztować nic poza poświeconym na to czasem. Tak jest np. w Banku Ochrony Środowiska, który od 11 maja oferuje Konto Wyjątkowe. Tu wszystkie przelewy są bezpłatne, niezależnie od tego czy zlecane są w internecie czy w oddziale.

Fakt, bank za prowadzenie tego konta pobiera 19 zł miesięcznie, ale wystarczy prosty rachunek, by stwierdzić, co nam się bardziej opłaca: czy „tanie” konto z drogimi przelewami, czy rachunek, w którym nawet najdrobniejsze zlecenie (a przeciętna rodzina realizuje nawet 10 przelewów miesięcznie) nie kosztuje ani grosza? Przelewy to jednak nie wszystko.

Aby dużo zarabiać trzeba być...Zobacz listę zawodów

Wideo

Dodaj ogłoszenie