Biegali za piłką, a nie do pożaru. Gogolin - turniej.

[email protected]
Strażacka walka o miejsce na podium była bardzo zacięta.
8 piłkarskich zastępów, czyli drużyn złożonych ze strażaków ochotników i zawodowców zmierzyło się po raz trzynasty o puchar Burmistrza Gogolina. Turniej odbył się 16 marca w Hali Sportowej im. B. i Z. Blautów.

Tegorocznym zwycięzcą okazała się ekipa Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej z Krapkowic.

W finale pokonała ona zespół OSP Odrowąż 2:0. W spotkaniu o III miejsce, OSP Kamień Śląski okazała się lepsza od OSP Zakrzów zwyciężając 3:2. Kolejne miejsca zajęły ekipy: V - OSP Gogolin, VI - OSP Obrowiec, VII - OSP Łodygowice, VIII - OSP Górażdże. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Piotra Schreibera z OSP Odrowąż. Najlepszym bramkarzem imprezy został Adam Cyganik z KP PSP z Krapkowic, a królem strzelców został Michał Rygoł z OSP Odrowąż.