Big Brother Polska. W TVN 7 już w marcu 2019! Kiedy...

  Big Brother Polska. W TVN 7 już w marcu 2019! Kiedy PREMIERA? Kto wystąpi? Jaka jest nagroda? [nowa edycja programu BIG BROTHER od marca]

  red

  Nowa Trybuna Opolska

  Aktualizacja:

  Nowa Trybuna Opolska

  BIG BROTHER 2019 - program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak.
  1/4
  przejdź do galerii

  BIG BROTHER 2019 - program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. ©Sylwia Dąbrowa

  Program BIG BROTHER wraca po 11 latach przerwy. Od marca na antenie TVN 7 przez cały tydzień będziemy śledzić losy uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Program poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak. Pierwszy odcinek BIG BROTHER 2019 zobaczymy 17 marca.
  Program "BIG BROTHER"po raz pierwszy pojawił się na antenie TVN wiosną 2001 roku. Był to pierwszy reality-show w polskiej telewizji. Teraz, po ponad 10 latach przerwy, znów zobaczymy ten popularny program.

  Pierwszy odcinek "Big Brother 2019" zobaczymy na antenie TVN 7 w niedzielę 17 marca.

  Jak podaje portal www.wirtualnemedia.pl w dwugodzinnym programie poznamy piętnastu uczestników, prowadzących oraz oczywiście zobaczymy dom Wielkiego Brata.

  Uczestnicy programu zostaną wyłonieni w castingu.

  Big Brother 2019 casting



  Myślisz, że masz szansę stać się następną telewizyjną supergwiazdą?
  Czy masz osobowość, którą chcesz pokazać światu i jesteś gotowy zawalczyć o nagrodę, która odmieni Twoje życie? Jeśli tak, to Twoja wyjątkowa szansa: niezależnie od wieku, posiadanych talentów i poglądów… Big Brother czeka na Ciebie. Bo cokolwiek robisz w życiu, chcemy Cię poznać!


  Big Brother wraca na antenę w 2019 roku i wszystkie reguły odchodzą w zapomnienie. Na co więc czekasz? Zgłoś się do nowego sezonu programu Big Brother.

  By wysłać zgłoszenie do programu zarejestruj się za pomocą zakładki Zarejestruj się. Podaj swój adres e-mail i wybierz hasło. Proces rejestracji pozwala na powrót do zgłoszenia w późniejszym czasie, uzupełnienie go, a także na otrzymywanie od nas wiadomości. - czytamy na stronie.

  Rejestracja składa się z 3 kroków:
  1. Pytania dotyczące Twoich danych
  2. Pytania dodatkowe
  3. 3Przesłanie zdjęć i materiałów wideo


  W programie Big Brother mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 lat. Nie ma górnej granicy wieku uczestników. W programie mogą wziąć udział osoby mające polskie obywatelstwo (bez względu na miejsce zamieszkania) oraz obcokrajowcy przebywający w Polsce legalnie.

  Rejestracja Casting do programu Big Brother

  Do formularza należy dołączyć od 4 do 6 zdjęć (w tym zdjęcie twarzy i całej sylwetki) oraz krótkie video, w którym opowiesz o sobie. Może to być filmik nagrany za pomocą telefonu, bądź kamery w laptopie/komputerze

  Finał programu Big Brother zaplanowany jest na 16 czerwca.

  Jak podaje portal www.wirtualnemedia.pl uczestników w Domu Wielkiego Brata będziemy oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20.00. Wtedy zobaczymy godzinny główny odcinek programu. Natomiast o godz. 23.15 TVN 7 pokaże "Big Brother Extra", czyli materiały dodatkowe z Domu Wielkiego Brata i życia mieszkańców.

  Pierwszy odcinek "Big Brother 2019" zobaczymy na antenie TVN 7 w niedzielę 17 marca

  Dodatkowo w tygodniu w TVN 7 zobaczymy trzy łączenia na żywo z Domem Wielkiego Brata: „Big Brother - Pobudka”, „Big Brother - Popołudnie” i „Big Brother - Podwieczorek”

  Raz w tygodniu uczestnicy reality-show będą nominować innych mieszkańców do opuszczenia domu, ale to widzowie ostatecznie wybiorą osobę, która odpadnie z programu.

  A w niedzielę o godz. 20.00 obejrzymy show na żywo, które poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak.

  Sprawdź: Big Brother 2019. Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi nową edycję programu. Premiera wiosną na antenie TVN7

  Big Brother w Polsce



  Big Brother to program telewizyjny typu reality show, stworzony w Holandii 4 września 1997 (pierwsza edycja wystartowała w tym kraju 16 września 1999). Producentem oryginalnego cyklu jest firma Endemol.

  Pierwszą edycję polskiego Big Brothera oglądaliśmy w telewizji TVN w 2001 roku. Program prowadziła Martyna Wojciechowska oraz Grzegorz Miecugow.

  Akcja programu toczyła się w specjalnie wybudowanej willi w Sękocinie pod Warszawą.

  Zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu został Janusz Dzięcioł.

  Zobacz: Big Brother 2019 - zwiastun



  wideo: TVN/x-news

  Czytaj treści premium w Nowej Trybunie Opolskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Forum tylko dla zalogowanych.

  Załóż konto / Zaloguj się

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Warto zobaczyć

  Wideo