Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Bramki: 1-0 Marcio - 20., 2-0 Izvorsky – 48., 2-1 Hober –...

BS Leśnica 4 Liga Opolska. Raporty, strzelcy goli, komentarze, zdjęcia [25. KOLEJKA]

Pogoń Prudnik - OKS Olesno 2-3 (1-0)

Bramki: 1-0 Marcio - 20., 2-0 Izvorsky – 48., 2-1 Hober – 61. (karny), 2-2 Piontek – 68., 2-3 Molski – 81.
Pogoń: Bernardo - Piskorz, Milewski, Strząbała, Hernani - Stencel, Surma, Izvorsky, Ivanecky, Leszczyński (74. Kamara) – Marcio (65. Rudzki).
OKS: Sładek - Kubacki, Molski, Świerc, Jeziorowski – Jantos, Skowronek, Huć (90. Pawlik), D. Flak (67. Piontek), Misiak (67. Baros) – Hober (90. Skonieczny).
Żółte kartki: Leszczyński, Bernardo – D. Flak, Kubacki, Sładek.

Kluczowe wydarzenia: Do 60. minuty w tym spotkaniu nic nie wskazywało na to, że po jego zakończeniu świętować będą goście. Po godzinie rywalizacji, dzięki trafieniom swoich zimowych nabytków, 2-0 wygrywała bowiem Pogoń. Trafienie z rzutu karnego Wojciecha Hobera tchnęło jednak w graczy OKS-u tak wiele sił, że poszli oni ostro za ciosem i ostatecznie zwyciężyli 3-2 potyczkę o przysłowiowe „sześć punktów”.

Adam Kutynia, kierownik OKS-u: W pierwszych 20 minutach Pogoń się na nas rzuciła, ale potem to my przejęliśmy inicjatywę. Długo jednak nic nie chciało wpaść, a i straciliśmy jeszcze drugiego gola. Potem kolejne sytuacje zaczęliśmy seryjnie natomiast zamieniać na bramki, nie licząc zmarnowanego w końcówce rzutu karnego. Generalnie jednak przez większość meczu prezentowaliśmy się lepiej i moim zdaniem zasłużyliśmy na zwycięstwo.

Tygodniowy przegląd prasy w Ogrodzieńcu, (12.05-18.05.2024)